Armin Muzaferija.....za fanove
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Armin Muzaferija.....za fanove

forum za sve Arminove fanove....
 
HomePortalGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Ronaldo:Istina je, ja sam rob!

Go down 
2 posters
AutorPoruka
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Ronaldo:Istina je, ja sam rob! Empty
KomentarNaslov komentara: Ronaldo:Istina je, ja sam rob!   Ronaldo:Istina je, ja sam rob! EmptySat Jul 12, 2008 8:09 pm

Ronaldo:Istina je, ja sam rob! Manutd-cristiano-ronaldo

Cristiano Ronaldo i dalje je glavna priča prijelaznog roka. Već mjesecima ga se seli iz Manchester Uniteda u Real Madrid. Real je bio spreman dati 85 milijuna eura, Ferguson je tražio 15 milijuna više i od 'transfera stoljeća’ još se nije dogodilo ništa. U priču se umiješao i predsjednik Fife Sepp Blatter koji je kazao:
- Nogomet sve više prerasta u neku vrstu modernog ropstva. Klubovi kupuju i prodaju igrače, šalju ih na sve strane, a oni najčešće nemaju baš nikakva prava.

Blatter je, naravno, 'pikirao’ na Manchester United i Ronalda, koji se trenutačno u Portugalu oporavlja od operacije gležnja,
- U potpunosti se slažem s time što je kazao predsjednik Fife. To je živa istina - kazao je 'rob’ Ronaldo, koji, inače, tjedno na Old Traffordu zarađuje više od 150 tisuća eura. Stoga se našao na udaru otočkih medija, koji ironiziraju njegove tvrdnje o 'ropstvu’ fotografijama na kojim uživa s ljepoticama na plaži...

Na pitanje želi li stvarno pristupiti Realu, Ronaldo nije krio da mu je nakon pet godina dosta života na Old Traffordu i da bi pod svaku cijenu želio zaigrati za Kraljevski klub:
- Svi dobro znaju kakve su moje želje. No, morat ćemo pričekati još nekoliko dana. Nije istina da sam već sve dogovorio s Realom. Još uvijek ne mogu decidirano tvrditi čiji ću dres nositi sljedeće sezone.

Prema svemu sudeći, portugalski veznjak ničiji dres neće nositi još najmanje tri mjeseca. Toliko će mu, naime, biti potrebno za potpuni oporavak od operacije gležnja, koju je obavio početkom tjedna u Amsterdamu. Iako se očekivalo da će proces oporavka od operacije hrskavice u desnom gležnju trajati šest tjedana, Ronaldu će za povratak na travnjake trebati dvostruko duže vrijeme i trebao bi se vratiti tek početkom listopada. Usprkos tome što ga čeka poduža stanka, Ronaldo nije pesimist:
- Veliki sam optimist. Osjećam se sasvim dobro i ne osjećam nikakvu bol. Sljedeće dva tjedna hodat ću uz pomoć štaka, a tek za dva mjeseca moći ću udarati loptu.

Ono što nije uspjelo Ronaldu, uspjelo je jednom drugom Portugalcu. Manchester United je napustio dugogodišnji Fergusonov pomoćnik Carlos Queiroz, koji će preuzeti funkciju izbornika Portugala. Baš na njega je Ferguson računao da bi mogao uvjeriti Ronalda da ostane na Old Traffordu, jer su njih dvojica oduvijek imali odličan odnos.
- Carlos je odličan trener, a to je dokazao u ovih nekoliko godina u Manchesteru, ali i prije u Portugalu. Siguran sam da je on pravi čovjek za portugalskog izbornika - zaključio je Ronaldo.

Bez jednog Portugalca Alex Ferguson je ostao, a veliko je pitanje hoće li uspjeti zadržati i drugoga, vjerojatno i važnijeg.

Beckham: Najteže je otići iz ManU-a

David Beckham dobro zna kako je igrati za Manchester United i Real Madrid. On je 2003. godine, nakon svađe s Alexom Fergusonom, napustio Old Trafford i prešao na Santiago Bernabeu, što bi sada mogao ponoviti i Cristiano Ronaldo. Evo što Beckham kaže o Portugalčevoj dvojbi:

- Napustiti Manchester United bilo je nevjerojatno teško, i siguran sam da je i Cristiano Ronaldo u istoj situaciji. Kada sam otišao iz Manchester Uniteda, jedini klub za koji sam htio zaigrati bio je madridski Real. Živjeti u Madridu i igrati za Madrid, to se može jedino usporediti s igranjem za Manchester United.
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Ronaldo:Istina je, ja sam rob! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ronaldo:Istina je, ja sam rob!   Ronaldo:Istina je, ja sam rob! EmptySun Jul 13, 2008 8:41 pm

sto je pametan moj bekam Ronaldo:Istina je, ja sam rob! 952416 Ronaldo:Istina je, ja sam rob! 248605 :11320:


a vise ne znam sta da kazem za ronalda.... Ronaldo:Istina je, ja sam rob! 319474 voljela bih da dodje...
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Ronaldo:Istina je, ja sam rob! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ronaldo:Istina je, ja sam rob!   Ronaldo:Istina je, ja sam rob! EmptySun Jul 13, 2008 11:25 pm

uh, da napomenem da je izvor za ovu vijest www.sportskenovosti.hr ako zelite tamo mozete da pogledate i video u kome stoji ova ronaldova izjava..... lol!
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
Sponsored content





Ronaldo:Istina je, ja sam rob! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ronaldo:Istina je, ja sam rob!   Ronaldo:Istina je, ja sam rob! Empty

Na vrh Go down
 
Ronaldo:Istina je, ja sam rob!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Ferguson: Ronaldo ostaje sa nama

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Armin Muzaferija.....za fanove :: zabava :: sport-
Idi na: