Armin Muzaferija.....za fanove
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Armin Muzaferija.....za fanove

forum za sve Arminove fanove....
 
HomePortalGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali…

Go down 
4 posters
AutorPoruka
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… Empty
KomentarNaslov komentara: Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali…   Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… EmptyWed Jul 16, 2008 7:38 pm

Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… Salihamidzic_1204
Hasan Salihamidžić, prvotimac talijanskog Juventusa, kaže da ga ne zanima povratak u nogometnu reprezentaciju Bosne i Hercegovine.


Ćiro je na sva zvona najavio da će razgovarati sa Salihamidžićem i da će ga pridobiti da igra za našu reprezentaciju.

Kada može za Juventus, može i za Bosnu i Hercegovinu, pričao je Ćiro, ali Braco misli drugačije.

Ne znam kako ljudi više ne shvate. Ne želim da me neko pogrešno shvati, ali ne volim da neko manipuliše mojim imenom. Nije problem u osobi, niti u Ćiri. Isti moj stav bio je prema Sliškoviću, kasnije prema Muzuroviću, na kraju i Kodri. Ja ne mijenjam često odluke. Igrao sam desetak godina i odlučio se povući, rekao je Salihamidžić za San.

Javnost misli da ste vi otjerani ili primorani da odete iz reprezentacije…

Više puta sam govorio da moj odlazak nema veze niti sa bilo kim. Nisam se ni svađao ni tukao. Otišao sam zbog zamora. Jednostavno moj organizam ne može trpjeti da igram na više kolosijeka. Skoro dvanaest sezona igram domaće prvenstvo, kup i evropska takmičenja. Od 1996. godine, pa donedavno sam igrao za reprezentaciju. Znate i da sam bio povređivan. Moje tijelo ne može više podnijeti te napore. Nadam se da će ljudi više shvatiti razloge, a ovo su jedini i pravi razlozi mog odlaska.

Kakvo je Vaše mišljenje o Blaževiću?

Ja ga nikad nisam upoznao, ali su mi braća Niko i Robert Kovač pričali sve najbolje o Ćiri. Kažu da je neviđeni motivator. Treba respektirati i treće mjesto koje je osvojio sa Hrvatskom na SP u Francuskoj. On je veliko ime, specifična ličnost, možda baš Ćiro sredi neke stvari, vrati navijače na stadion... Veliki je trener, ja mu želim puno sreće, ali neka ne računa na mene, izjavio je za San Hasan Salihamidžić, igrač impresivne karijere, koja još traje.



kako bih voljela da se vrati i on i barbarez i bajramovic, ali et barbarez se oprostio....sve zbog glupog saveza.... Crying or Very sad
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali…   Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… EmptyThu Jul 17, 2008 12:02 am

Eh, on bi nam bas dobro dosao i Barbarez......ma bez obzira sto vise ne igraju za nasu repku, navijaci ih vole i cijene sto zbog igranja za BiH repku bez naplate, sto zbog tga sto su vrhunski igraci........BRAVO MAJSTORI......... lol!
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali…   Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… EmptyThu Jul 17, 2008 1:32 pm

ali ne razumijem zasto nece da igra u pravi je ciro, ako moze za juve moze i za svoju zemlju.... Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… 572502
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali…   Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… EmptyThu Jul 17, 2008 3:34 pm

pa zasto bi igrao za zemlju koja mu fakticki nista nije dala, ovoliko godina se trudio i igrao za nista......uvijek je igrao samo da bi pomogao svojoj zemlji, ali oni iz saveza su ga uvijek iskoristavali.......ne bih ni ja na njegovom mjestu................... lol!
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali…   Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… EmptyThu Jul 17, 2008 11:51 pm

mrzim savez....mile nemoj mi reci da i njega ne znas??? Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… 303730
Na vrh Go down
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali…   Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… EmptyFri Jul 18, 2008 5:25 pm

cula sam za salihamidzica sunny drunken
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali…   Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… EmptySat Jul 19, 2008 2:02 am

TAKO TREBA... Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… 657644
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali…   Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… EmptySat Jul 19, 2008 1:48 pm

beckham_girl (citat):
TAKO TREBA... Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… 657644
Very Happy
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali…   Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… EmptySat Jul 19, 2008 5:24 pm

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
Lily

Lily


Female Broj komentara : 9
Registration date : 2008-07-20

Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali…   Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… EmptySun Jul 20, 2008 1:05 pm

I ja mrzim Savez.... Zery mi je rekla da će Armin dolazit na 4um..... inače bih se ja sad njima nagovorila Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… 623780 Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… 623780 Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… 623780
Na vrh Go down
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali…   Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… EmptyMon Jul 21, 2008 2:15 pm

hehheheh....bolje skrati jezik Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… 378314
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali…   Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… EmptyTue Jul 22, 2008 12:00 am

ajde lily pokusaj biti fina, bez velikih rijeci.... :221749:
Na vrh Go down
Sponsored content





Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali…   Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali… Empty

Na vrh Go down
 
Salihamidžić: Svaka čast Ćiri, ali…
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» arminove slike:)

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Armin Muzaferija.....za fanove :: zabava :: sport-
Idi na: