Armin Muzaferija.....za fanove
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Armin Muzaferija.....za fanove

forum za sve Arminove fanove....
 
HomePortalGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Mourinho: Igrači se trebaju prilagoditi meni

Go down 
3 posters
AutorPoruka
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Mourinho: Igrači se trebaju prilagoditi meni Empty
KomentarNaslov komentara: Mourinho: Igrači se trebaju prilagoditi meni   Mourinho: Igrači se trebaju prilagoditi meni EmptyFri Jul 18, 2008 12:41 am

Mourinho: Igrači se trebaju prilagoditi meni Mourinho_1612
Nakon dolaska Ronaldinha u Milan, Mourinho više nije u središtu pozornosti u gradu Milanu, ali sa nekom svojom izjavom uvijek ispliva...


Njegova primarna zadaća je odvesti Inter na krov Europe što nitko već jako dugo nije uspio. U svojim izjavama govori o planovima i razmišljanjima za sezonu koja počinje za nešto više od mjesec dana.

Ne smatram sebe nekim revolucionarom, jednostavno sam uporan i ambiciozan tako da očekujem od svojih igrača da se prilagode meni.

Sa transferima nismo gotovi i želim dovesti barem još jednog igrača i to veznog. Moje želje su naravno Lampard i Quaresma, ali njih će biti jako teško dovesti.

Od igrača koji su tu, očekujem puno više od Stankovića. Stanković koji mi se sviđa i kojeg želim gledati naredne sezone je onaj koji je igrao u Lazia. Adriano je tu također, ali želim ga motiviranog. Ako sad ne uspije naći motiva za igru, zaista ne znam šta taj očekuje da će raditi u životu.

Jako sam sretan zbog dovođenja Mancinija. To je tip igrača s kojima jako volim raditi.

Malo je govorio i o ambicijama za ovu sezonu...

Naš glavni cilj je pobjeđivati. Osvajanje Lige prvaka, kao i prvenstva naša je želja, ali isto tako želja i drugih timova. Borba je pred nama. - zaključak je Mourinha.
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Mourinho: Igrači se trebaju prilagoditi meni Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mourinho: Igrači se trebaju prilagoditi meni   Mourinho: Igrači se trebaju prilagoditi meni EmptyFri Jul 18, 2008 5:19 pm

ma on voli uvijek da bude u centru paznje.... Mad
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Mourinho: Igrači se trebaju prilagoditi meni Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mourinho: Igrači se trebaju prilagoditi meni   Mourinho: Igrači se trebaju prilagoditi meni EmptyFri Jul 18, 2008 5:33 pm

uh......mrzan mi je Evil or Very Mad
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Mourinho: Igrači se trebaju prilagoditi meni Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mourinho: Igrači se trebaju prilagoditi meni   Mourinho: Igrači se trebaju prilagoditi meni EmptyFri Jul 18, 2008 5:33 pm

i meni je...... Mad
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
Sponsored content





Mourinho: Igrači se trebaju prilagoditi meni Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mourinho: Igrači se trebaju prilagoditi meni   Mourinho: Igrači se trebaju prilagoditi meni Empty

Na vrh Go down
 
Mourinho: Igrači se trebaju prilagoditi meni
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Armin Muzaferija.....za fanove :: zabava :: sport-
Idi na: