Armin Muzaferija.....za fanove
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Armin Muzaferija.....za fanove

forum za sve Arminove fanove....
 
HomePortalGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Emir Spahić u dilemi

Go down 
3 posters
AutorPoruka
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Emir Spahić u dilemi Empty
KomentarNaslov komentara: Emir Spahić u dilemi   Emir Spahić u dilemi EmptyWed Jul 23, 2008 10:53 pm

Emir Spahić u dilemi Spahic_2307
Fudbalski reprezentativac BiH Emir Spahić nije u potpunosti odlučio da li će se odazvati pozivu novog selektora Miroslava Ćire Blaževića.


On je naglasio da će konačnu odluku donijeti nakon što čuje mišljenje većine reprezentativaca nakon što dođe u Sarajevo.

Blažević me zvao i razgovarali smo nekoliko minuta. U stvari, on je pričao skoro cijelo vrijeme tog razgovora. Do sada sam se čuo sa nekoliko saigrača iz državne selekcije, ali ne mogu reći njihova imena. Neki su se spremni odazvati Ćirinom pozivu, dok drugi nisu. Ima prostora za dalje razgovore, rekao je Spahić.

Odbrambeni igrač bh. selekcije ponovio je da je veoma razočaran postupcima pojedinaca iz rukovodstva Nogometnog saveza BiH.

Naredni razgovor sa čelnicima Saveza biće žešći sa moje strane i neće biti ugodan. Neki od njih su se poigrali sa svojim obećanjima, a oni znaju šta je u pitanju. Pojedinci su krivo procijenili stavove nekih igrača. Nema potrebe da se to provlači kroz novine, niti da spominjem imena ljudi iz rukovodstva N/FS BiH jer će se oni sami prepoznati. Otvorena je mogućnost da prihvatim poziv u državni tim, istakao je Spahić u svom razgovoru za Oslobođenje.
Na vrh Go down
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Emir Spahić u dilemi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Emir Spahić u dilemi   Emir Spahić u dilemi EmptyWed Jul 23, 2008 11:38 pm

ko je sad pa ovaj lol! lol! lol!
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Emir Spahić u dilemi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Emir Spahić u dilemi   Emir Spahić u dilemi EmptyThu Jul 24, 2008 1:17 am

pa jel ne znas????

nauci.... Emir Spahić u dilemi 657644
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Emir Spahić u dilemi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Emir Spahić u dilemi   Emir Spahić u dilemi EmptyThu Jul 24, 2008 1:29 am

ma meni je ciro legenda....pitali ga ovi novinari sta misli da li ce se bh reprezentativci odazvati na njegov poziv, kaze on ima da se svi odazovu, kakvo je to pitanje, svi ce oni da dodju i da igraju.......... Laughing
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
Sponsored content





Emir Spahić u dilemi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Emir Spahić u dilemi   Emir Spahić u dilemi Empty

Na vrh Go down
 
Emir Spahić u dilemi
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Armin Muzaferija.....za fanove :: zabava :: sport-
Idi na: