Chelsea 5-0 Milan: Četiri gola Anelke za potop Milana

Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Chelsea 5-0 Milan: Četiri gola Anelke za potop Milana Empty
KomentarNaslov komentara: Chelsea 5-0 Milan: Četiri gola Anelke za potop Milana   Chelsea 5-0 Milan: Četiri gola Anelke za potop Milana EmptyMon Aug 04, 2008 1:44 pm

U utakmici za treće mjesto međunarodnoga nogometnog turnira Trofej Ruskih željeznica Chelsea je na stadionu Lokomotiva u Moskvi deklasirao Milana s 5-0...

Talijane, koji su istrčali u sasvim solidnom sastavu, samo bez ijednog napadača, načeo je Frank Lampard već u trećoj minuti. Uslijedio je šou Nicolasa Anelke. Francuz je Talijanima zabio četiri gola: dva u prvome, dva u drugom poluvremenu.

U sastavu Milana utakmicu je počeo i hrvatski reprezentativac Dario Šimić.

Utakmicu za pobjednika u kasnijem terminu igraju domaćin Lokomotiv i španjolska Sevilla.

Milan: Kalac, Zambrotta, Šimić, Maldini, Favalli, Flamini, Gattuso, Pirlo, Ambrosini, Jankulovski, Bonera.

Chelsea: Čech, Ivanović, Terry, Alex, Cole, Mikel, Lampard, Balalck, Wright-Phillips, Malouda, Anelka.