Armin Muzaferija.....za fanove
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Armin Muzaferija.....za fanove

forum za sve Arminove fanove....
 
HomePortalGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Ivanovićeva odustala od takmičenja u Pekingu

Go down 
2 posters
AutorPoruka
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Ivanovićeva odustala od takmičenja u Pekingu Empty
KomentarNaslov komentara: Ivanovićeva odustala od takmičenja u Pekingu   Ivanovićeva odustala od takmičenja u Pekingu EmptyMon Aug 11, 2008 12:00 am

Srpska teniserka Ana Ivanović zbog povrede desnog palca na ruci odustala je od učešća na Olimpijskim igrama u Pekingu.

"Ovo je jedan od najgorih trenutaka u mojoj karijeri. Vrlo sam razočarana", rekla je Ivanovićeva na konferenciji za novinare.

Ivanovićeva, koju će zemljakinja Jelena Janković sjutra smjeniti na prvom mjestu WTA rang liste, dodala je da zbog povrede nije mogla da trenira od dolaska u Peking.


Ona je navela da se povrijedila prošlog mjeseca kada je, posle eliminacije na Vimbldonu, ponovo počela da trenira.

Ivanovićeva je, takođe, izrazila nadu da će se oporaviti do početka Otvorenog prvenstva SAD.
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Ivanovićeva odustala od takmičenja u Pekingu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ivanovićeva odustala od takmičenja u Pekingu   Ivanovićeva odustala od takmičenja u Pekingu EmptyTue Aug 19, 2008 12:55 am

joj jest mi je zao. da je igrala vjerovatno bi i osvojila...
Na vrh Go down
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Ivanovićeva odustala od takmičenja u Pekingu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ivanovićeva odustala od takmičenja u Pekingu   Ivanovićeva odustala od takmičenja u Pekingu EmptyTue Aug 19, 2008 1:33 pm

ne bi,slaba je nesto... Sad
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
Sponsored content





Ivanovićeva odustala od takmičenja u Pekingu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ivanovićeva odustala od takmičenja u Pekingu   Ivanovićeva odustala od takmičenja u Pekingu Empty

Na vrh Go down
 
Ivanovićeva odustala od takmičenja u Pekingu
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Armin Muzaferija.....za fanove :: zabava :: sport-
Idi na: