Armin Muzaferija.....za fanove
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Armin Muzaferija.....za fanove

forum za sve Arminove fanove....
 
HomePortalGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Kobno drugo poluvrijeme

Go down 
4 posters
AutorPoruka
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Kobno drugo poluvrijeme Empty
KomentarNaslov komentara: Kobno drugo poluvrijeme   Kobno drugo poluvrijeme EmptyWed Sep 17, 2008 10:22 pm

Kobno drugo poluvrijeme Bih_kosarka
Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je na gostovanju kod Izraela s uvjerljivih 88:74.



Naša reprezentacija je bolje otvorila utakmicu i konstanto bila u vodstvu sve do kobne treće četvrtine, kada je uslijedio veliki pad u igri izabranika Mesura Bajramovića, što domaćini znalački koriste. Izrael je na kraju slavio uvjerljivu pobjedu sa 14 koševa razlike, čime su nadoknadili -6 iz utakmice u Tuzli.

Sam početak utakmice protekao je u dobroj igri naših košarkaša. Imali smo i po sedam koševa prednosti da bi pred kraj četvrtine Izraelci malo stisnuli i došli na samo -2. Ipak, u posljednjoj sekundi prve četvrtine Kikanović pogađa trojku za 24:19. I druga četvrtina je donijela dobru igru naših košarkaša, te se na odmor odlazi s prednošću Bosne i Hercegovine od pet koševa (40:45).

Drugo poluvrijeme se pokazalo kobnim za naše košarkaše, kojima ništa nije polazilo za rukom, dok su Izraelci pogađali iz svih pozicija. U 5. minuti treće četvrtine domaćini dolaze do prednosti, koju nisu ispuštali sve do kraja utakmice. Pogađali su Eliyahu, Tapiro, Halperin…, dok s druge strane naši košarkaši nikako nisu mogli pronaći ključ za dobro postavljenu obranu domaćina. U posljednjoj dionici se igra bh. Košarkaša jednostavno raspala, te je prednost Izraelaca na kraju mogla biti i uvjerljivija.

U sivilu naše momčadi najviše se istakao Ikonić sa 17 poena, dok je Bajramović ubacio 13. Kod pobjednika je najefikasniji bio Halperin sa 22, te Eliyahu sa 21 i Tapiro sa 19 ubačenih poena.

Nakon četiri odigrane utakmice Bosne i Hercegovina ima omjer od dvije pobjede i tri poraza. U posljednjem kolu u Cazinu u subotu gostuje reprezentacija Velike Britanije


Sad
Na vrh Go down
Anesa
fan
fan
Anesa


Female Broj komentara : 119
Age : 33
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-07-06

Kobno drugo poluvrijeme Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kobno drugo poluvrijeme   Kobno drugo poluvrijeme EmptyThu Sep 18, 2008 12:37 am

ma debili
joj kako su me iznervirali
uvijek isto urade
odlicno odigraju prvo poluvrijeme i onda sve uniste
Mad
Na vrh Go down
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Kobno drugo poluvrijeme Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kobno drugo poluvrijeme   Kobno drugo poluvrijeme EmptyThu Sep 18, 2008 1:34 am

aha, na kraju sve pokvarimo Crying or Very sad
Na vrh Go down
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Kobno drugo poluvrijeme Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kobno drugo poluvrijeme   Kobno drugo poluvrijeme EmptyThu Sep 18, 2008 1:44 am

Crying or Very sad zao mi je
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Kobno drugo poluvrijeme Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kobno drugo poluvrijeme   Kobno drugo poluvrijeme EmptyThu Sep 18, 2008 2:16 am

za nas bi najbolje bilo organizovati utakmice koje ce trajati upola vremenski nego obicno..........
uvijek zabrljamo na kraju, postignemo dobar rezultat i onda se opustimo......
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Kobno drugo poluvrijeme Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kobno drugo poluvrijeme   Kobno drugo poluvrijeme EmptyThu Sep 18, 2008 2:43 am

pa opet ima kraj...
Na vrh Go down
Sponsored content





Kobno drugo poluvrijeme Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kobno drugo poluvrijeme   Kobno drugo poluvrijeme Empty

Na vrh Go down
 
Kobno drugo poluvrijeme
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Armin Muzaferija.....za fanove :: zabava :: sport-
Idi na: