Armin Muzaferija.....za fanove
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Armin Muzaferija.....za fanove

forum za sve Arminove fanove....
 
HomePortalGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima

Go down 
4 posters
AutorPoruka
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima Empty
KomentarNaslov komentara: Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima   Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima EmptyWed Sep 17, 2008 10:24 pm

Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima Bajic_1208
Branimir Bajić se na sramotan način oprostio od nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine izjavom da je njegov budući izbor Republika Srpska.


Nakon što ga selektor Miroslav Blažević poslije slabe partije protiv Bugarske nije pozvao za utakmice sa Španijom i Estonijom, Bajić se osjetio silno uvrijeđenim te je za beogradski Sportski žurnal izjavio da više neće igrati za reprezentaciju BiH te da jedva čeka dan kada će nastupiti za selekciju manjeg bh. entiteta.

Odlučio sam da se povučem, jer ne pripadam tom miljeu. Nekada je atmosfera bila bolja. Pojedini novinari dovode fudbalere u reprezentaciju i selektoru Blaževiću sastavljaju tim. Uvijek sam bio na raspolaganju reprezentaciji. No, danas to niko ne cijeni. Shvatio sam da takav način rada nije za mene - prenosi Žurnal riječi Bajića.

Sreća je njegova pa ima rezervnu reprezentaciju, s kojom će, možda, i moći igrati međunarodne utakmice, ali samo prijateljskog karaktera. - objavio je Avaz.

Na njegovu žalost, malo je vjerovatno da će ga na tim mečevima (ako ih i bude?) itko gledati, kao što su ga gledali dok je igrao za reprezentaciju BiH, zahvaljujući kojoj je i ostvario angažman u njemačkom Koblencu.




ma idi vala niko ti ne brani...i ne trebas nam.... Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima 446759
Na vrh Go down
Anesa
fan
fan
Anesa


Female Broj komentara : 119
Age : 33
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-07-06

Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima   Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima EmptyThu Sep 18, 2008 12:39 am

aaa kreten, debillll
fujjj
gade mi se takve osobeee
Na vrh Go down
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima   Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima EmptyThu Sep 18, 2008 1:33 am

Anesa (citat):
aaa kreten, debillll
fujjj
gade mi se takve osobeee
Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima 716110
Na vrh Go down
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima   Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima EmptyThu Sep 18, 2008 1:44 am

papa,neka ide ako nije dobar
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima   Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima EmptyThu Sep 18, 2008 2:15 am

znas kad ce se desiti otcjepljenje da bi on moga zaigrati.......NIKAD, a mozda ni tad........ Suspect Sleep
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima   Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima EmptyThu Sep 18, 2008 2:32 am

kako si to pametno rekla cheers
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima   Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima EmptyThu Sep 18, 2008 2:37 am

pametno receno!!
Na vrh Go down
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima   Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima EmptyThu Sep 18, 2008 2:37 am

et bjate i isto napisasmo
Na vrh Go down
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima   Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima EmptyThu Sep 18, 2008 2:42 am

aha,prava braca cheers
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima   Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima EmptyThu Sep 18, 2008 2:50 am

jh, ne moze nam niko nista lol!
Na vrh Go down
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima   Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima EmptyThu Sep 18, 2008 10:42 pm

Bajić: Moj izbor je samo BiH
Branimir Bajić negira pisanja srpskih medija u kojima je on navodno rekao da neće više igrati za BiH, te da je njegov budući izbor reprezentacija Republike Srpke.


Nisam dao intervju Sportskom žurnalu niti Glasu srpske. Odlučno demantiram da sam rekao kako više neću igrati za BiH, pogotovo zbog toga što me selektor jednom nije pozvao. Žao mi je što se moje ime koristi u prljave političke svrhe. Reprezentacija BiH moj je jedini izbor i uvijek sam joj na raspolaganju - rekao je Bajić za Dnevni avaz.

Posljednji meč za BiH odigrao je protiv Bugarske, a selektor Miroslav Blažević nije ga zvao za susrete sa Španijom i Estonijom.

Trenutno nisam izbor selektora, žao mi je i krivo mi je zbog toga. Žao mi je što sam ispao zbog jedne utakmice i ne mogu se pomiriti s tim. Nadam se da ću ubrzo zadobiti Blaževićevo povjerenje. Reprezentaciji i Nogometnom savezu mogu samo reći hvala, jer sam, noseći dres BiH, stekao mnogo dobrih prijatelja, uživao igrajući i, na kraju, to mi je pomoglo pri prelasku u Njemačku. Ako me Blažević ne pozove za naredne utakmice, doći ću kao obični navijač i bodriti BiH - zaključio je Bajić.

Bajić smatra kako je neko namjerno zloupotrijebio njegovo ime i trenutni status u reprezentaciji.

Očigledno je da je neko namjerno želio podvaliti meni, ali i mojim prijateljima i suigračima. Što se tiče Republike Srpske, obaviješten sam da postoji spisak igrača koji su rođeni tamo i da se moje ime nalazi na njemu. To je sve što znam - rekao je Bajić.





Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima 400364
Na vrh Go down
Sponsored content





Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima   Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima Empty

Na vrh Go down
 
Bajić: Igrat ću za Srpsku, BiH me više ne zanima
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Armin Muzaferija.....za fanove :: zabava :: sport-
Idi na: