Armin Muzaferija.....za fanove
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Armin Muzaferija.....za fanove

forum za sve Arminove fanove....
 
HomePortalGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Zbog reprezentacije mi srce zaigra

Go down 
3 posters
AutorPoruka
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Zbog reprezentacije mi srce zaigra Empty
KomentarNaslov komentara: Zbog reprezentacije mi srce zaigra   Zbog reprezentacije mi srce zaigra EmptySat Sep 20, 2008 1:20 am

Zbog reprezentacije mi srce zaigra Xl_foto_des_monats_06041148909024

Najveći problemi se dešavaju oko reprezentacije, ne u reprezentaciji i to svi dobro znaju...
19.09.2008. 14:46
U historijskoj pobjedi nad Estonijom (7:0) Ćiro je, i pored svega, maštao o jednom igraču, Zlatanu Bajramoviću. Nekada ljubimac navijača širom BiH već duže vremena vuče nezgodnu povredu, koja ga je "izbacila" iz Schalkea. Danas je Zlatan član Eintrachta iz Frankfurta, ali je pitanje da li će, i kada će uopće zaigrati u Bundesligi. Pomalo zaboravljen od medija u BiH, ali zbog svoje želje, jer se u potpunosti posvetio oporavku, pristao je nakon dužeg vremena dati izjave upravo za naš list.

Zdravlje prioritet

- Malo sam se distancirao od svega, jer sam imao problema sa povredama. Zdravlje mi je proteklih mjeseci bilo jedini prioritet, što je naravno i normalno. Nadam se da ću se uspjeti vratiti, jer imam ogromnu želju da ponovo istršim na teren - veli nekada standardni reprezentativac BiH Zlatan Bajramović.

Kada su između Saveza i reprezentativaca nastali najveći problemi zbog famoznog pisma većine igrača u bojkotu protiv Saveza, Bajramović se sklonio od reprezentacije, ali i ljudi iz Saveza. Čelnici Saveza su se dičili Zlatanom kada je donosio pobjede protiv Norveške, Danske i drugih velikih reprezentacija, ali u trenutcima kada "ne treba" ovoj selekciji niko i ne priča o nekada nosiocu ove reprezentacije.

Emocije proradile

- Iskreno, protiv Estonije, u onoj visokoj pobjedi emocije su mi nevjerovatno proradile. Uvijek se prisjetim lijepih trenutaka i velikih pobjeda sa reprezentacijom, a gledajući golove sa Estonijom srce mi je počelo snažno lupati. Za ljude u Evropi to je možda visoka pobjeda, no znam da, kada su svi najbolji igrači na okupu, rezultat nije problem za naš tim. Najveći problemi se dešavaju oko reprezentacije, ne u reprezentaciji i to svi dobro znaju. No, nadam se da će Ćiro i to promijeniti - veli optimistično Bajramović

Bajramović će tek za mjesec dana probati trčati, a ljekari u Frankfurtu će odlučiti sa kojom vrstom terapije i kako što lakše i brže izaći na teren. Reprezentaciji BiH je svakako neophodan ovaj igrač i po znanju i karakteru.

Neopisiva želja

- Jedva čekam da razgovaram sa Ćirom. Čuo sam sve najbolje o njemu, ali je povreda ta koja će odlučivati o mom povratku u reprezentaciju. U kontaktu sam sa većinom starih reprezentativaca i kažu da atmosfera nije bila nikad bolja, to me svakako raduje - tvdi Bajramović.

Najteži period života

- Kada sam bio u najboljoj formi u Schalkeu doživio sam povredu, tako je to u fudbalu. Zadnjih nekoliko mjeseci bilo mi je najteže u životu, ali sada sam puno bolje. Ako bude u pitanju i karijera tu se ne može ništa - govori Bajramović, koji je itekako svjestan situacije u kojoj se našao
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Zbog reprezentacije mi srce zaigra Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zbog reprezentacije mi srce zaigra   Zbog reprezentacije mi srce zaigra EmptySat Sep 20, 2008 8:59 pm

Zbog reprezentacije mi srce zaigra 55447 Zbog reprezentacije mi srce zaigra 55447 Zbog reprezentacije mi srce zaigra 55447 Zbog reprezentacije mi srce zaigra 55447
kako ja njega volim..........samo da se sto prije vrati na teren...... Zbog reprezentacije mi srce zaigra 55447
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Zbog reprezentacije mi srce zaigra Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zbog reprezentacije mi srce zaigra   Zbog reprezentacije mi srce zaigra EmptySat Sep 20, 2008 10:39 pm

kako se izdepilirao Zbog reprezentacije mi srce zaigra 961390 Zbog reprezentacije mi srce zaigra 961390
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Zbog reprezentacije mi srce zaigra Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zbog reprezentacije mi srce zaigra   Zbog reprezentacije mi srce zaigra EmptySat Sep 20, 2008 11:17 pm

doooobar jee savvv :11320: :11320:
Na vrh Go down
Sponsored content





Zbog reprezentacije mi srce zaigra Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zbog reprezentacije mi srce zaigra   Zbog reprezentacije mi srce zaigra Empty

Na vrh Go down
 
Zbog reprezentacije mi srce zaigra
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Armin Muzaferija.....za fanove :: zabava :: sport-
Idi na: