Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Pjaniću pobjeda, podvig Bordeauxa Empty
KomentarNaslov komentara: Pjaniću pobjeda, podvig Bordeauxa   Pjaniću pobjeda, podvig Bordeauxa EmptySun Sep 21, 2008 1:44 am

Pjaniću pobjeda, podvig Bordeauxa Ederson_lyon
Bordeaux je s dva igrača manje stigao do pobjede kod Grenoblea, a gostujući uspjeh ostvario je i Lyon minimalnim trijumfom kod Le Havrea.

Momčad Lyona minimalnom pobjedom na gostovanju kod Le Havrea povećala je svoju prednost ispred drugoplasiranog Marseailla na pet bodova, a tri boda momčadi Claudea Puela osigurao je veznjak Ederson udarcem s bijele točke nakon što je u protivničkom šesnaestercu srušen Frederic Piquionne. Miralem Pjanić napustio je igru nakon 70. minuta provedenih na travnjaku, a spomenimo da je aktualni prvak utakmicu okončao bez Govoua koji je u samom finišu isključen zbog drugog žutog kartona.

Nakon teškog poraza od Chelsea u Ligi prvaka, nogometaši Bordeauxa su večeras izvojevali herojsku pobjedu na neugodnom gostovanju kod Grenoblea kojeg s klupe predvodi Mehmed Baždarević. Žirondinci su gotovo čitavo drugo poluvrijeme igrali sa dva igrača manje nakon što su ostali bez veznjaka Diarre i Wendela, no to ih nije spriječilo da se u 81. minuti pogotkom rezerviste Jusieea domognu minimalne pobjede. I domaća momčad utakmicu je završila s igračem manje kada je nekoliko sekundi prije posljednjeg sučevog zvižduka zbog opasne igre morao napustiti travnjak.

Osmerosutruki francuski prvak, inače povratnik u elitni razred, momčad Nantesa, konačno je ostvarila svoju prvu pobjedu, a najveće zasluge pripadaju dvostrukom strijelcu Bagayoku. Toulouse je s 2:1 svladao Sochauxa, Lille je preokrenuo vodstvo Auxerrea i pobijedio 3:2 dok su Lorient i Caen podijelili bodove remijem 1:1.