Armin Muzaferija.....za fanove
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Armin Muzaferija.....za fanove

forum za sve Arminove fanove....
 
HomePortalGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 BiH u novembru protiv Libije?

Go down 
2 posters
AutorPoruka
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

BiH u novembru protiv Libije? Empty
KomentarNaslov komentara: BiH u novembru protiv Libije?   BiH u novembru protiv Libije? EmptyTue Sep 23, 2008 1:26 am

BiH u novembru protiv Libije? Ciro_21_8
Libijski fudbalski Savez, odnosno Al Saadi Gadafi, sin Moamera Al Gadafija, predsjednika Libije, pozvao je bh. reprezentaciju da gostuje u Libiji.


Ovu informaciju potvrdio je i Miroslav Blažević, koji je otkrio i neke pojedinosti.

Tačno je da nas Libija želi ugosti. Gadafijev sin, Al Saadi je igrao jedno vrijeme u Italiji, fudbalski je verziran. On je svoju želju da ugosti BiH, prenio uvaženom muftiji Ševki Omerbašiću, koji je i moj veliki prijatelj. Kako je ponuda zanimljiva, vjerovatno ćemo prihvatiti poziv - izjavio je za San Blažević.

To je zgodna prilika da testiramo najbolje igrače iz BiH i one koje do sada nismo pozivali. Ta je utakmica dobrodošla kako zbog odnosa dvije prijateljskih država, tako i zbog sportskih razloga. Duga pauza do naredne kvalifikacijske utakmice u Briselu, ne bi valjala. Svaki termin treba iskoristiti.

Blažević se dotakao i spiska igrača za utakmicu s Turskom.

Kada je spisak igrača u pitanju, reći ću ti da će biti osvježenja. Neću zvati igrače koji su dizali nos. Umjesto da im je čast, oni se pušu. E, sada ih neću nikako zvati. Eto, Muslimovića nisam koristio u Murciji, a on se potrudio da me igrom u PAOK -u demantira. Samo neka zabija. Meni za Istambul trebaju ratnici, a ne manekeni - izjavio je Miroslav Blažević.



joj citala sam da su nas u kvalifikacijskoj utakmici sa tursko u turskoj, bacili u neki grad neđe bog zna đe, i ciro se nije slagao i sada ce se tekma igrati u istanbulu.. cheers
Na vrh Go down
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

BiH u novembru protiv Libije? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BiH u novembru protiv Libije?   BiH u novembru protiv Libije? EmptyTue Sep 23, 2008 1:27 am

ev zery svaku vijest gdje ti se ciro pominje ja postaavljam... BiH u novembru protiv Libije? 303730
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

BiH u novembru protiv Libije? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BiH u novembru protiv Libije?   BiH u novembru protiv Libije? EmptyTue Sep 23, 2008 1:29 am

e jedva cekam utakmicu......................... Very Happy
a samo ti amina postavljaj, nemam nista protiv....... Wink
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

BiH u novembru protiv Libije? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BiH u novembru protiv Libije?   BiH u novembru protiv Libije? EmptyTue Sep 23, 2008 1:34 am

znam da nemas volis ti cire... BiH u novembru protiv Libije? 269684
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

BiH u novembru protiv Libije? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BiH u novembru protiv Libije?   BiH u novembru protiv Libije? EmptyTue Sep 23, 2008 1:46 am

aha, mosh misliti kako.....jedini kojeg volim je ovaj blazevic Very Happy Razz
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
Sponsored content





BiH u novembru protiv Libije? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BiH u novembru protiv Libije?   BiH u novembru protiv Libije? Empty

Na vrh Go down
 
BiH u novembru protiv Libije?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Aston Villi bod protiv Stoke Cityja

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Armin Muzaferija.....za fanove :: zabava :: sport-
Idi na: