Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Džeko se raspucao Empty
KomentarNaslov komentara: Džeko se raspucao   Džeko se raspucao EmptyThu Sep 25, 2008 2:14 am

Džeko se raspucao Edin_dzeko_24_9
Wolfsburg, naših reprezentativaca Edina Džeke i Zvjezdana Misimovića, pobijedio je u njemačkom Kupu niželigaša Oberneulanda s visokih 7:0.

Džeko i Misimović su u igri proveli svih 90 minuta, a napadač naše reprezentacije u strijelce se upisao čak četiri puta.

Džeko je načeo mrežu domaćih u 15. minuti, a samo pet minuta kasnije i po drugi put se upisao u strijelce. Sa još dva pogotka u drugom poluvremenu Edin je postao najzaslužniji za sigurnu pobjedu vukova.

Odličnu partiju pružio je i Misimović, koji je naprosto loptama hranio Džeku. Sigurno dobra vijest za izbornika Blaževića je odlična suradnja Misimovića i Džeke. Naime, Misimović je upisao dvije asistencije, a bio je i začetnik akcije iz koje je postignut prvi pogodak.

Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

KomentarNaslov komentara: Re: Džeko se raspucao   Džeko se raspucao EmptyThu Sep 25, 2008 11:48 pm

e svaka cast..........neka tako suradjuju i u reprezentativnim utakmicama........ Very Happy

Age : 32

KomentarNaslov komentara: Re: Džeko se raspucao   Džeko se raspucao EmptyFri Sep 26, 2008 2:11 am

AHA, PROTIV TURSKEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!