Armin Muzaferija.....za fanove
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Armin Muzaferija.....za fanove

forum za sve Arminove fanove....
 
HomePortalGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Nicole Kidman: "Kupanje u Australiji mi je pomoglo da zatrudnim"

Go down 
3 posters
AutorPoruka
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Nicole Kidman: "Kupanje u Australiji mi je pomoglo da zatrudnim" Empty
KomentarNaslov komentara: Nicole Kidman: "Kupanje u Australiji mi je pomoglo da zatrudnim"   Nicole Kidman: "Kupanje u Australiji mi je pomoglo da zatrudnim" EmptyThu Sep 25, 2008 11:21 pm

Nicole Kidman: "Kupanje u Australiji mi je pomoglo da zatrudnim" V9331
Oskarovka Nicole Kidman vjeruje da joj je kupanje pod vodopadima u mjestu Kununurra u Australiji pomoglo da ostane u drugom stanju. Kupala se tijekom snimanja istoimenog filma, koji bi trebao doći u kina u studenom. Mišljenja je da ta voda općenito povećava plodnost.

Kidman, koja je rodila kći Sunday Rose u srpnju, kazala je da je još šest žena koje su se kupale na istom mjestu zatrudnjelo.

Sedam beba začeto je tijekom rada na ovom filmu, a među njima samo jedan dječak. Postoji nešto s Kununurra vodom jer sve smo se u njoj kupale, ona očito povećava plodnost, uvjerena je Kidman.
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Nicole Kidman: "Kupanje u Australiji mi je pomoglo da zatrudnim" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nicole Kidman: "Kupanje u Australiji mi je pomoglo da zatrudnim"   Nicole Kidman: "Kupanje u Australiji mi je pomoglo da zatrudnim" EmptyThu Sep 25, 2008 11:40 pm

mosh misliti koliko je voda kriva za to......... Nicole Kidman: "Kupanje u Australiji mi je pomoglo da zatrudnim" 961390 Nicole Kidman: "Kupanje u Australiji mi je pomoglo da zatrudnim" 303730
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Nicole Kidman: "Kupanje u Australiji mi je pomoglo da zatrudnim" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nicole Kidman: "Kupanje u Australiji mi je pomoglo da zatrudnim"   Nicole Kidman: "Kupanje u Australiji mi je pomoglo da zatrudnim" EmptyFri Sep 26, 2008 1:13 am

hahahha, bgm ja cula da i ulcinju to ima tako....al nije voda kriva kriv joj je muz.... Nicole Kidman: "Kupanje u Australiji mi je pomoglo da zatrudnim" 303730
Na vrh Go down
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Nicole Kidman: "Kupanje u Australiji mi je pomoglo da zatrudnim" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nicole Kidman: "Kupanje u Australiji mi je pomoglo da zatrudnim"   Nicole Kidman: "Kupanje u Australiji mi je pomoglo da zatrudnim" EmptyFri Sep 26, 2008 1:48 am

sta u ulcinju...haha
mislis na nudisticku plazu Nicole Kidman: "Kupanje u Australiji mi je pomoglo da zatrudnim" 961390
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Nicole Kidman: "Kupanje u Australiji mi je pomoglo da zatrudnim" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nicole Kidman: "Kupanje u Australiji mi je pomoglo da zatrudnim"   Nicole Kidman: "Kupanje u Australiji mi je pomoglo da zatrudnim" EmptyFri Sep 26, 2008 1:58 am

ma neam pjma, ja nesto cula ... Nicole Kidman: "Kupanje u Australiji mi je pomoglo da zatrudnim" 303730
Na vrh Go down
Sponsored content





Nicole Kidman: "Kupanje u Australiji mi je pomoglo da zatrudnim" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nicole Kidman: "Kupanje u Australiji mi je pomoglo da zatrudnim"   Nicole Kidman: "Kupanje u Australiji mi je pomoglo da zatrudnim" Empty

Na vrh Go down
 
Nicole Kidman: "Kupanje u Australiji mi je pomoglo da zatrudnim"
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» "s tobom opet ucim sta je ljubav"
» Novi spot "Ne mogu da te ne volim"
» "Prerezana" Britney Spears na koncertima
» Fabregas:"Prerano je za prelazak u Real"

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Armin Muzaferija.....za fanove :: ostale zvijezde :: novosti o poznatima-
Idi na: