Armin Muzaferija.....za fanove
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Armin Muzaferija.....za fanove

forum za sve Arminove fanove....
 
HomePortalGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor

Go down 
+3
Mirna
*-Zerina-*
beckham_girl
7 posters
AutorPoruka
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor Empty
KomentarNaslov komentara: Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor   Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor EmptyFri Sep 26, 2008 2:22 am

Mladi pjevač kaže kako je bilo već krajnje vrijeme da pronađe djevojku...
25.09.2008. 14:57
Naš mladi pjevač Armin Muzaferija otkrio nam je da je u ljubavnoj vezi s manekenkom Đenitom Dumpor, koja je na nedavno održanom takmičenju u Italiji osvojila titulu Miss Adriatico Internacional.

Muzaferija ističe kako je s lijepom Mostarkom u vezi skoro tri mjeseca te da je zaljubljen.

- Osjećam se super. Moram priznati kako je bilo već krajnje vrijeme da nađem nekoga s kim ću provoditi najljepše trenutke. Zbog obaveza na fakultetu te intenzivnog rada na prvom albumu, rijetko sam pronalazio vrijeme za druženje s prijateljima, još manje za djevojku. Đenitu znam odranije i sada smo, mogu reći, u vrlo sretnoj vezi - kaže Muzaferija.

I muzička karijera mladom Visočaku je krenula uzlaznom putanjom. Proteklih dana Armin je boravio u Zagrebu, gdje je s menadžmentom "Hit Recordsa" dogovarao izlazak singla i novog albuma koji će biti plasiran u cijelom regionu. Vrijeme sam iskoristio i za gostovanje na tamošnjim radio i TV stanicama.


Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor   Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor EmptySat Sep 27, 2008 12:39 am

evo da vidite neke slike njegove djevojke......moram priznati da je lijepa..........Sad

Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor Dzenit10 Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor Dzen10 Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor Dz10
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor   Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor EmptySat Sep 27, 2008 4:31 pm

aha, lijepa je pravo.... Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor 55447
Na vrh Go down
Mirna
fan
fan
Mirna


Female Broj komentara : 189
Age : 32
Mjesto : Vukovar
Registration date : 2008-06-19

Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor   Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor EmptySun Sep 28, 2008 12:20 am

beckham_girl (citat):
aha, lijepa je pravo.... Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor 55447

Šta je,je.. Wink
E što bi Mile rekla..srećno bilo! Wink
Na vrh Go down
http://mirnalovesnoname.blog.hr
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor   Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor EmptySun Sep 28, 2008 12:26 am

pa da..............e srecno bilo i od mene cheers cheers
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
Anesa
fan
fan
Anesa


Female Broj komentara : 119
Age : 33
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-07-06

Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor   Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor EmptySun Sep 28, 2008 7:18 pm

napokon su i to objavili Very Happy
Na vrh Go down
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor   Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor EmptySun Sep 28, 2008 7:20 pm

aha::: jos nam nedostaje milenino srecni vilo, ali et i od mene im puno sreceee.. Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor 355566
Na vrh Go down
DarkChoc

DarkChoc


Female Broj komentara : 5
Age : 30
Registration date : 2008-11-07

Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor   Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor EmptyFri Nov 07, 2008 9:13 pm

Ah..šteta Sad


zezam se..nek im je sretno... Smile
Na vrh Go down
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor   Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor EmptySun Nov 09, 2008 10:19 pm

lijepa je....nemam sta drugo reci....a vi ste umjesto mene rekli E SRECNO IM BILO Very Happy
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
azy

azy


Male Broj komentara : 49
Age : 30
Mjesto : visoko
Registration date : 2008-12-17

Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor   Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor EmptyThu Dec 18, 2008 9:10 pm

pa sretno zaljubljeni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ja sam ovo jedva prevalila da izgovorim. al et . jos ga sanjam mada nemam prava! a mala je preslatka ali sto je istina ,istina je on je sladji i ljepsi! Crying or Very sad Embarassed Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor 18869
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor   Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor EmptySat Dec 20, 2008 9:51 pm

azy (citat):
pa sretno zaljubljeni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ja sam ovo jedva prevalila da izgovorim. al et . jos ga sanjam mada nemam prava! a mala je preslatka ali sto je istina ,istina je on je sladji i ljepsi! Crying or Very sad Embarassed Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor 18869
Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor 716110
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
Sponsored content





Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor   Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor Empty

Na vrh Go down
 
Armin Muzaferija u vezi s Đenitom Dumpor
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» armin napusta show
» Armin i Rebeka
» Armin na TVSA i u emisiji kao gost Enesu Begovicu na FTV
» Armin u Ramazanskom programu

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Armin Muzaferija.....za fanove :: armin muzaferija :: vijesti o arminu-
Idi na: