Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Ćirini ratnici poraženi u Turskoj :(:(:( Empty
KomentarNaslov komentara: Ćirini ratnici poraženi u Turskoj :(:(:(   Ćirini ratnici poraženi u Turskoj :(:(:( EmptySat Oct 11, 2008 11:34 pm

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine je u susretu trećeg kola grupe 5 kvalifikacija za SP večeras u Istanbulu poražena od Turske sa 2:1 (0:1).

Reprezentacija BiH došla je u vodstvo u 26. minuti golom Edina Džeke. Turci su izjednačili u 51. autogolom Džeke, a pogodak za pobjedu Turske postigao je Erdinc u 66. minuti.

Fudbaleri BiH nisu uspjeli prirediti iznenađenje i ostvariti povoljan rezultat na gostovanju u Istanbulu. Izabranici selektora Miroslava Blaževića odigrali su disciplinirano u prvom poluvremenu što je rezultiralo vodstvom reprezentacije BiH. U 26. minuti Misimović je iz slobodnog udarca sa 20 metara u šesnaestercu pronašao Džeku, koji je pored turskog golmana Demirela poslao loptu u mrežu.

Nakon postignutog gola Fudbaleri BiH u potpunosti su prepustili inicijativu domaćim igračima, koji i pored potpune ofanzive nisu uspjeli pronaći put do gola.

U drugom poluvremenu turski reprezentativci su sve "karte" bacili u napad, a u tome su im pomogli i bh. reprezentativci, koji gotovo da nisu ni pokušavali da ugroze turski gol. Iz prve povoljne prilike u nastavku Turska je uspjela izjednačiti autogolom Džeke, koji je u šesnaestercu zakačio loptu glavom i prevario golmana Hasagića. Petnaest minuta kasnije odbrana bh. reprezentacije katastrofalno je reagirala ostavivši trojicu napadača Turske pred golom Hasagića, što je iskoristio Erdinc i pogotkom donio pobjedu svojoj ekipi.

Do kraja utakmice fudbaleri BiH su imali nekoliko poluprilika za poravnanje, ali se rezultat nije mijenjao.

U četvrtom kolu reprezentacija BiH 15. oktobra u Zenici dočekuje selekciju Armenije.

Ćirini ratnici poraženi u Turskoj :(:(:( 55447 Ćirini ratnici poraženi u Turskoj :(:(:( 55447 Ćirini ratnici poraženi u Turskoj :(:(:( 652737 Ćirini ratnici poraženi u Turskoj :(:(:( 652737 Ćirini ratnici poraženi u Turskoj :(:(:( 652737 Ćirini ratnici poraženi u Turskoj :(:(:( 652737 Ćirini ratnici poraženi u Turskoj :(:(:( 652737
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*

Age : 32

KomentarNaslov komentara: Re: Ćirini ratnici poraženi u Turskoj :(:(:(   Ćirini ratnici poraženi u Turskoj :(:(:( EmptySun Oct 12, 2008 12:06 pm

Ćirini ratnici poraženi u Turskoj :(:(:( Turska11 Ćirini ratnici poraženi u Turskoj :(:(:( Turska12 Ćirini ratnici poraženi u Turskoj :(:(:( Turska13 Ćirini ratnici poraženi u Turskoj :(:(:( Turska14 Ćirini ratnici poraženi u Turskoj :(:(:( Turska15 Ćirini ratnici poraženi u Turskoj :(:(:( Turska16

a evo one situacije kad je Eldin Dzeko dao gol, i radost nasih igraca.... Ćirini ratnici poraženi u Turskoj :(:(:( Turska17

Age : 32

i meni...........sami smo sebi dali jedan gol............zamisli............al eto tako ispalo.....
bice bolje kad bude revans.............. Ćirini ratnici poraženi u Turskoj :(:(:( 971705