Armin Muzaferija.....za fanove

forum za sve Arminove fanove....

HomePortalGalleryKako koristiti ovaj Forum?TražiLista članovaGrupe korisnikaRegistracijaLogin

Share | 

Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine"

Go down 
AutorPoruka
*-Zerina-*
Admin
Admin

Female Broj komentara : 921
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

KomentarNaslov komentara: Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine"   Sun Jan 11, 2009 2:29 pm

Nagrada "Nada godine", koju je u kategoriji zabavne muzike dobio na Hrvatskoj nacionalnoj Top-listi 20, dokaz je da bh. mladi pjevač Armin Muzaferija ima sve više fanova u susjedstvu.

Muzaferijin rad prate i veliki muzički stručnjaci, među kojima je Hari Varešanović, a svi mu predviđaju jednu uspješnu muzičku karijeru.

Mladi pjevač je presretan jer se za kratko vrijeme izdešavalo mnogo toga u njegovom životu i karijeri. Muzaferija je zahvalan i slušaocima hrvatskih radiostanica.

- Ovo je jedan veliki plus za mene i za moj daljnji rad. Drago mi je da sam u izuzetno jakoj konkurenciji dobio nagradu "Nada godine". Osim toga, u decembru sam se okitio priznanjima i na Radijskom festivalu u Srbiji, i to su za mene zavidni rezultati u kratkom vremenskom roku - kaže Muzaferija.

Armin će od narednog mjeseca vrijeme provoditi u Zagrebu, gdje priprema svoj muzički prvjenac.

- Kako sam za matičnu kuću odabrao "Hit Records", narednih mjeseci boravit ću u Zagrebu kako bih svakodnevno snimao pjesme u studiju. Potrudit ću se da CD završim što prije kako bi se na proljeće pojavio na tržištu, a onda kreće promocija. Sarađujem s odličnom ekipom koja tačno zna šta ja želim - dodaje Muzaferija.

Promocija u Beogradu

- Uskoro ću i u Beograd, gdje namjeravam promovirati videospot koji sam snimio za pjesmu "Ne mogu da te ne volim", a koju je publika imala priliku čuti na tamošnjim radiostanicama - dodaje Muzaferija.

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa_Nk
Admin
Admin

Female Broj komentara : 764
Mjesto : Nikšić

KomentarNaslov komentara: Re: Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine"   Sun Jan 18, 2009 11:22 pm

bravoooo
zasluzio je stvarno
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://beckham4ever.gooforum.com/
*-Zerina-*
Admin
Admin

Female Broj komentara : 921
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)

KomentarNaslov komentara: Re: Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine"   Sat Jan 24, 2009 4:57 am

MiLeNa_Nk (citat):
bravoooo
zasluzio je stvarno

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://armin-muzaferija.aforumfree.com
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom

Female Broj komentara : 451
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

KomentarNaslov komentara: Re: Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine"   Mon Feb 02, 2009 7:03 pm

KomentarNaslov komentara: Re: Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine"   

Na vrh Go down

Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine"
Na vrh 
Stranica 1/1