Armin Muzaferija.....za fanove
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Armin Muzaferija.....za fanove

forum za sve Arminove fanove....
 
HomePortalGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 SUNCANE SKALE BEZ ARMINA

Go down 
3 posters
AutorPoruka
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

SUNCANE SKALE BEZ ARMINA Empty
KomentarNaslov komentara: SUNCANE SKALE BEZ ARMINA   SUNCANE SKALE BEZ ARMINA EmptySat Jun 21, 2008 2:30 am

Na finalnoj večeri Festivala "Sunčane skale", koji se već 14 godina održava u Herceg-Novom, ove godine neće biti predstavnika Bosne i Hercegovine. Među 23 takmičara u finalu najzvučnije ime je bivša pjevačica "Magazina" Jelena Rozga, a zanimljivo je da grupa "Feminnem" nastupa pod zastavom susjedne Hrvatske.

Festival se ove godine održava od 7. do 9. jula, a jedini predstavnici naše zemlje bit će pjevači Armin Čohodar, klavijaturista Semira Cerića Koketa, te Azra Halilović i Kenan Tucić, koji će nastupiti u duetu. Mladi pjevači takmičit će se u večeri "Novih zvijezda".

- Kao da je postojao bojkot bh. kompozitora. Primili smo mali broj pjesama od autora iz BiH. Bilo ih je mnogo više ranijih godina, redovno smo u finalu imali barem tri učesnika iz susjedne države - kaže Jelena Petković, PR menadžer "Sunčanih skala".

Dodaje da je Neno Murić kasno poslao pjesmu na konkurs te da im je zbog toga žao, jer je riječ o odličnom pjevaču.

Armin Muzaferija je lani u večeri "Novih zvijezda" osvojio odlično peto mjesto.

- Ove godine jesam konkurisao, ali mi je direktor Slobodan Vučevac rekao da mogu učestvovati samo među mladim pjevačima. Pjesmu sam potom povukao s obzirom na to da sam na nedavno završenom Hrvatskom radijskom festivalu osvojio dvije nagrade pa mi je moja diskografska kuća "Hit Records" sugerirala da bi bilo degradirajuće po mene da se u Herceg-Novom takmičim u večeri "Novih zvijezda" - kaže Muzaferija.
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

SUNCANE SKALE BEZ ARMINA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUNCANE SKALE BEZ ARMINA   SUNCANE SKALE BEZ ARMINA EmptySat Jun 28, 2008 7:35 pm

A JOJ, BEZZE BEZ NJEGA Sad
A CUJ TO DA FEMINEM NE NASTUPAJU ZA NAS????
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

SUNCANE SKALE BEZ ARMINA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUNCANE SKALE BEZ ARMINA   SUNCANE SKALE BEZ ARMINA EmptySun Jun 29, 2008 12:52 am

da i meni je zao...ali armin je upravu, i ja bih isto postupila.... on je vec afirmisani pjevac i besmisleno je da nastupa na veceri novih zvijezda, tu je nastupao prosle godine, ali eto....
a feminnem mi idu na zivce skroz...pa neka se odluce vec jednom za koju drzavu zele nastupati, one izgleda kako im se pruzi prilika za koju drzavu tako i rade i nastupaju..........
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

SUNCANE SKALE BEZ ARMINA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUNCANE SKALE BEZ ARMINA   SUNCANE SKALE BEZ ARMINA EmptyTue Jul 01, 2008 1:44 am

zasto da ide kad ga ne priznaju da je pjevac...ne treba da ide
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

SUNCANE SKALE BEZ ARMINA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUNCANE SKALE BEZ ARMINA   SUNCANE SKALE BEZ ARMINA EmptyTue Jul 01, 2008 3:32 pm

MiLeNa_Nk (citat):
zasto da ide kad ga ne priznaju da je pjevac...ne treba da ide
SUNCANE SKALE BEZ ARMINA 716110
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
Sponsored content





SUNCANE SKALE BEZ ARMINA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUNCANE SKALE BEZ ARMINA   SUNCANE SKALE BEZ ARMINA Empty

Na vrh Go down
 
SUNCANE SKALE BEZ ARMINA
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» armina porede sa tosetom proeskim...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Armin Muzaferija.....za fanove :: armin muzaferija :: vijesti o arminu-
Idi na: