Armin Muzaferija.....za fanove
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Armin Muzaferija.....za fanove

forum za sve Arminove fanove....
 
HomePortalGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Federer rutinski do polufinala

Go down 
2 posters
AutorPoruka
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Federer rutinski do polufinala Empty
KomentarNaslov komentara: Federer rutinski do polufinala   Federer rutinski do polufinala EmptyThu Jul 03, 2008 3:57 pm

Federer rutinski do polufinala Federer_halle_1506


Roger Federer nije imao problema s Marijem Ančićem. Kao i u svakom dosadašnjem susretu kada je pobijedio, a učinio je to pet posljednjih puta, nije izgubio set. Danas je nakon sat i 41 minute slavio sa 6:1, 7:5, 6:4.


Servis je bio moje najjače oružje, što me veseli jer zbog kiše nije bilo lako kvalitetno igrati cijelo vrijeme, rekao je branitelj naslova.

Federer je projurio kroz 1. set. Oduzimao je Mariju servis u 2. i 6. igri, a nakon vlastitoga izgubio je samo jedan poen.

Drugi je set bio neizvjestan do 12. igre, kada Mario iz nepoznatih razlog radi dvostruku pogrešku i Rogeru daruje vodstvo 6:5.

Treći set bio je neizvjestan do pete igre. Tada je Ančić odiigrao najslabijih pet minuta u dvoboju i Švicarac prednost 3:2 nije propustio pretvoriti u pobjedu.

Federerov protivnik u polufinalu bit će Marat Safin koji je svladao Feliciana Lópeza (Špa-31) sa 3:6, 7:5, 7:6(1), 6:3.

Španjolac je dobio prvi set jer je u 4. igri napravio break. U iduća tri dominirao je Safin. U drugom je dva puta oduzimao Španjolcu početni udarac, svoj je izgubio jedanput i izjednačio na 1:1 u setovima. U 3. setu odlučivao je tie-break. Safin je odigrao raznovrsno, Feli je previše griješio i na kraju je osvojio samo poen. U 4. setu Safin se odlijepio na 5:2 i bez teškoća, iako je potom izgubio servis, završio dvoboj.




cheers cheers Federer rutinski do polufinala 534103 Federer rutinski do polufinala 59421 Federer rutinski do polufinala 59421
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Federer rutinski do polufinala Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Federer rutinski do polufinala   Federer rutinski do polufinala EmptyThu Jul 03, 2008 7:34 pm

meni je ancic bas drag....presladak je......zao mi sto je ispao.....
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
 
Federer rutinski do polufinala
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Federer eliminiran u drugom kolu
» Federer napustio Olimpijsko selo!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Armin Muzaferija.....za fanove :: zabava :: sport-
Idi na: