Armin Muzaferija.....za fanove
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Armin Muzaferija.....za fanove

forum za sve Arminove fanove....
 
HomePortalGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Halid Muslimovic u 47. godini upisao fakultet

Go down 
3 posters
AutorPoruka
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Halid Muslimovic u 47. godini upisao fakultet Empty
KomentarNaslov komentara: Halid Muslimovic u 47. godini upisao fakultet   Halid Muslimovic u 47. godini upisao fakultet EmptySun Jul 06, 2008 3:54 pm

Halid Muslimovic u 47. godini upisao fakultet 1828-1-1





Interpretator narodne muzike Halid Muslimović u 47. godini života odlučio se u rodnom Prijedoru upisati na Koledž za informatiku i menadžment "Janjoš", Odsjek ekonomija. Ovaj pjevač srednju metalsku školu završio je 1978. godine u Jesenicama u Sloveniji, a 2003. naknadno je završio i četvrti stepen u Banjoj Luci.

Muslimović se već duže želio upisati na fakultet, ali mu estradna karijera to nije dopuštala.

- Od muzike nisam imao vremena za druge stvari koje me interesuju. Svima nam je život ekonomija, tako da je to bila moja konačna odluka. Već dvadeset godina imam firmu "Halix" i želim svoju praksu upotpuniti teorijom i diplomom - govori Muslimović, koji je u srijedu osmicom položio engleski jezik.

On je vanredni student na prijedorskom koledžu, ali kad god ima slobodnog vremena, prati i predavanja.

- Lijepo je opet biti u učionici i pratiti nastavu. Malo sam se i podmladio uz kolege. Inače, na ispitima ne prepisujem i izlazim samo kada sam siguran da ću položiti. Do sada nisam dobio nijednu desetku, ali ni šesticu, sve su sedmice i osmice u mom indeksu. Najteži ispit bio mi je engleski, ali sam uspješno savladao ovu prepreku. Često mi studenti traže autograme i CD-ove - govori Muslimović i dodaje da su mu ostala još dva ispita da očisti prvu godinu.

Želi i zvanje pravnika

Nakon što završi studij na Koledžu za informatiku i menadžment "Janjoš", Muslimović namjerava nastaviti školovanje.

- Želja mi je da, osim diplome na koledžu, steknem i zvanje diplomiranog pravnika - kaže Muslimović.
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Halid Muslimovic u 47. godini upisao fakultet Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Halid Muslimovic u 47. godini upisao fakultet   Halid Muslimovic u 47. godini upisao fakultet EmptySun Jul 06, 2008 8:12 pm

oce da bude advokat Halid Muslimovic u 47. godini upisao fakultet 961390 Halid Muslimovic u 47. godini upisao fakultet 961390
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Halid Muslimovic u 47. godini upisao fakultet Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Halid Muslimovic u 47. godini upisao fakultet   Halid Muslimovic u 47. godini upisao fakultet EmptySun Jul 06, 2008 9:11 pm

e vidjecemo koliko ce mu7 to poci za rukom...ipak je on star, 47 mu je godina.....
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Halid Muslimovic u 47. godini upisao fakultet Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Halid Muslimovic u 47. godini upisao fakultet   Halid Muslimovic u 47. godini upisao fakultet EmptyMon Jul 07, 2008 1:34 am

Halid Muslimovic u 47. godini upisao fakultet 303730 Halid Muslimovic u 47. godini upisao fakultet 303730 Halid Muslimovic u 47. godini upisao fakultet 303730 pa cojek se obrazuje... Halid Muslimovic u 47. godini upisao fakultet 854603 Halid Muslimovic u 47. godini upisao fakultet 854603
Na vrh Go down
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Halid Muslimovic u 47. godini upisao fakultet Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Halid Muslimovic u 47. godini upisao fakultet   Halid Muslimovic u 47. godini upisao fakultet EmptyMon Jul 07, 2008 2:57 pm

pametan cojek Halid Muslimovic u 47. godini upisao fakultet 961390
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
Sponsored content





Halid Muslimovic u 47. godini upisao fakultet Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Halid Muslimovic u 47. godini upisao fakultet   Halid Muslimovic u 47. godini upisao fakultet Empty

Na vrh Go down
 
Halid Muslimovic u 47. godini upisao fakultet
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Armin Muzaferija.....za fanove :: ostale zvijezde :: novosti o poznatima-
Idi na: