Armin Muzaferija.....za fanove
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Armin Muzaferija.....za fanove

forum za sve Arminove fanove....
 
HomePortalGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Madonna je Aleksu kabalom isprala mozak

Go down 
3 posters
AutorPoruka
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Madonna je Aleksu kabalom isprala mozak Empty
KomentarNaslov komentara: Madonna je Aleksu kabalom isprala mozak   Madonna je Aleksu kabalom isprala mozak EmptyWed Jul 09, 2008 2:01 am

Nakon što je otkriveno da Madona (Madonna) u svom novom stanu u Njujorku tajno ljubuje sa američkim bejzbol igračem Aleksom Rodrigezom (Alex Rodriguez) koji je potom zatražio razvod od supruge Sintije (Cynthia), ljutita žena za svoj bračni krah krivi upravo pop ikonu za koju tvrdi da koristi svoju religiju kako bi Aleksa uvjerila da su oni srodne duše te da mu kabalom kontrolira um zbog čega on radi sve što mu pjevačica kaže.

Prevarena i povrijeđena Aleksova supruga Sintija trenutno se nalazi u Parizu kod svog dugogodišnjeg prijatelja Lenija Krevica (Lenny Kravitz) gdje se pokušava oporaviti od svega što se dogodilo posljednjih dana. Aleks joj je kazao kako su on i Madona "srodne duše", što je potvrdila i sama pjevačica koja tvrdi da ih je spojila mistična kabala.

- U njemu više ne prepoznajem čovjeka koji je nekada bio, u kojeg sam se zaljubila. Nekoć je bio nježan, drag i vrlo odan svojoj obitelji, a danas je hladan i proračunat. Sve je započelo s tom kabalom, kada mi je došao s pričom da je tražio svoju srodnu dušu i da ju je našao u Madoni - ispričala je Sintija svojim prijateljima.

Aleks i Sintija su prije tri mjeseca dobili drugo dijete, kćerkicu Elu (Ella), a samo tri sedmice nakon poroda Aleks je od Sintije zatražio razvod braka.

- Došao mi je i nadobudno rekao kako je naš brak gotov. Nisam imala pojma o čemu priča i sve mi je bio veliki šok. Bila sam potpuno shrvana. Na njega sam čekala trinaest godina, stala uz njega i bila mu potpora svaki put kada je imao problema, a on mi ovako vraća - pojadala se Sintija.

Madonin glasnogovornik u međuvremenu opovrgava sve tvrdnje o njenom razvodu od Gaja Ričija (Guy Ritchie) i postojanosti afera, no niko mu više zapravo ne vjeruje.
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Madonna je Aleksu kabalom isprala mozak Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Madonna je Aleksu kabalom isprala mozak   Madonna je Aleksu kabalom isprala mozak EmptyWed Jul 09, 2008 1:38 pm

jadna sintija
porodila se a on trazi razvod Madonna je Aleksu kabalom isprala mozak 603347 Madonna je Aleksu kabalom isprala mozak 603347 Madonna je Aleksu kabalom isprala mozak 139527
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Madonna je Aleksu kabalom isprala mozak Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Madonna je Aleksu kabalom isprala mozak   Madonna je Aleksu kabalom isprala mozak EmptyWed Jul 09, 2008 2:02 pm

eh...muskarci......... Evil or Very Mad
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Madonna je Aleksu kabalom isprala mozak Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Madonna je Aleksu kabalom isprala mozak   Madonna je Aleksu kabalom isprala mozak EmptyThu Jul 10, 2008 1:28 am

Madonna se ipak ne razvodi



Madonna je Aleksu kabalom isprala mozak Madonna300
Pop kraljica Madona (Madonna) porekla je glasine da se razvodi od supruga Gaja Ričija (Guy Ritchie), kao i one da je Gaja prevarila s bejzbolskom zvijezdom Njujork jenkisa (New York Yankees) Aleksom Rodrigezom (Alex Rodriguez).

U izjavi za magazin "People" pjevačica je rekla:

- Moj suprug i ja ne planiramo razvod. Aleksa Rodrigeza sam upoznala preko našeg zajedničkog menadžera Gaja Osirija (Guy Oseary). Dovela sam djecu na utakmicu Njujork jenkisa. Nisam u ljubavnoj vezi s Aleksom Rodrigezom. Nemam nikakve veze sa stanjem njegovog braka ili s tim koju je vjeru odlučio izučavati.

Madona je očito odlučila stati ukraj medijskoj trakavici o raspadu njenog sedmogodišnjeg braka, budući da ni izjava njene glasnogovornice da brak nije na klimavim nogama nije prekinula šuškanja o razvodu.
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Madonna je Aleksu kabalom isprala mozak Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Madonna je Aleksu kabalom isprala mozak   Madonna je Aleksu kabalom isprala mozak EmptyThu Jul 10, 2008 7:41 pm

lol! Madonna je Aleksu kabalom isprala mozak 59421 Madonna je Aleksu kabalom isprala mozak 59421
jos da se hoce vratiti sintiji alex..
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Madonna je Aleksu kabalom isprala mozak Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Madonna je Aleksu kabalom isprala mozak   Madonna je Aleksu kabalom isprala mozak EmptyThu Jul 10, 2008 7:59 pm

ma ovo se ne zna ni ko pije ni ko placa.....sad kazu jedno, sad drugo Evil or Very Mad
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Madonna je Aleksu kabalom isprala mozak Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Madonna je Aleksu kabalom isprala mozak   Madonna je Aleksu kabalom isprala mozak EmptyThu Jul 10, 2008 10:44 pm

*-Zerina-* (citat):
ma ovo se ne zna ni ko pije ni ko placa.....sad kazu jedno, sad drugo Evil or Very Mad


tacno!!!
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
Sponsored content





Madonna je Aleksu kabalom isprala mozak Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Madonna je Aleksu kabalom isprala mozak   Madonna je Aleksu kabalom isprala mozak Empty

Na vrh Go down
 
Madonna je Aleksu kabalom isprala mozak
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Armin Muzaferija.....za fanove :: ostale zvijezde :: novosti o poznatima-
Idi na: