Armin Muzaferija.....za fanove
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Armin Muzaferija.....za fanove

forum za sve Arminove fanove....
 
HomePortalGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Ferguson otpisao Chelsea iz borbe za titulu

Go down 
3 posters
AutorPoruka
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Ferguson otpisao Chelsea iz borbe za titulu Empty
KomentarNaslov komentara: Ferguson otpisao Chelsea iz borbe za titulu   Ferguson otpisao Chelsea iz borbe za titulu EmptyWed Jul 23, 2008 10:56 pm

Trener Manchester Uniteda Sir Alex Ferguson smatra da londonski Chelsea ove sezone neće značajnije učestvovati u borbi za naslov prvaka Engleske.

Ferguson je izazvao novog menadžera Chelseaa Luiza Felipea Scolarija izjavom da ne može ponoviti Mourinhove uspjehe.

- Niko ne može nadmašiti Mourinha. Osvojio je dvije uzastopne titule i pobijedio Manchester u finalu FA kupa. Scolari bi ga morao nadmašiti da bi me počeo zabrinjavati, izjavio je Ferguson.

- Scolari je vodio puno klubova i iskusan je, vodio je i Brazil s kojim je osvojio Svjetsko prvenstvo. Ali on ne govori engleski, zar ne, dodao je.

Škotski stručnjak smatra da Chelsea ne može napredovati jer u timu ima mnogo starih igrača.

- Teško mogu zamisliti njihov uzlet kada u sastavu osim Salomona Kalua imaju igrače koji imaju 30 godina i više.

Ferguson misli da će veća opasnost u novoj sezoni Manchesteru prijetiti od Arsenala i Liverpoola.

- Arsenal je prošle sezone postigao mnogo ali su im se neki igrači povrijedili u najgore vrijeme. Ko može reći da ne bi bili još opasniji da su igrači Arsena Wengera bili zdravi, kazao je Ferguson, koji je izrazio zabrinutost ulogom u timu Waynea Rooneya koji je prošle sezone odigrao znatno ispod svog nivoa.

- Moramo malo bolje definirati njegovu ulogu i ja moram preuzeti odgovornost za to. Mislim da se mnogo žrtvovao za ekipu i to mnogo govori o njemu s obzirom da se nikada ne žali. Igrao je često na krilu i na drugim pozicijama. On bi igrao i u odbrani kada bi mu to tražili. Doveli smo ga zbog njegovog potencijala, zato smo ga i platili 26 miliona funti. Za nekoliko godina bit će jasno da je to bio brilijantan posao, rekao je Ferguson.



a nisu stari, pa tu je terry, lampard, ballack... :11320:
Na vrh Go down
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Ferguson otpisao Chelsea iz borbe za titulu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ferguson otpisao Chelsea iz borbe za titulu   Ferguson otpisao Chelsea iz borbe za titulu EmptyWed Jul 23, 2008 11:46 pm

terry je star!
a ja navijam za manchester tako da me bas briga :53140:
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Ferguson otpisao Chelsea iz borbe za titulu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ferguson otpisao Chelsea iz borbe za titulu   Ferguson otpisao Chelsea iz borbe za titulu EmptyThu Jul 24, 2008 1:21 am

pa i mene je briga za manchester i terry nije star!!! Evil or Very Mad
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Ferguson otpisao Chelsea iz borbe za titulu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ferguson otpisao Chelsea iz borbe za titulu   Ferguson otpisao Chelsea iz borbe za titulu EmptyThu Jul 24, 2008 1:28 am

ja bas voli terrya, kako mi je bilo zao kad je plakao...... Crying or Very sad Crying or Very sad
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Ferguson otpisao Chelsea iz borbe za titulu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ferguson otpisao Chelsea iz borbe za titulu   Ferguson otpisao Chelsea iz borbe za titulu EmptyFri Jul 25, 2008 5:19 pm

*-Zerina-* (citat):
ja bas voli terrya, kako mi je bilo zao kad je plakao...... Crying or Very sad Crying or Very sad



i meni Sad Sad
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Ferguson otpisao Chelsea iz borbe za titulu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ferguson otpisao Chelsea iz borbe za titulu   Ferguson otpisao Chelsea iz borbe za titulu EmptyFri Jul 25, 2008 8:28 pm

pa sta onda pricas da je star, ima da te bijem...
Na vrh Go down
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Ferguson otpisao Chelsea iz borbe za titulu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ferguson otpisao Chelsea iz borbe za titulu   Ferguson otpisao Chelsea iz borbe za titulu EmptyFri Jul 25, 2008 11:22 pm

pa odavno igra...ne znam koliko ima god
ali mi ga je zao
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
Sponsored content





Ferguson otpisao Chelsea iz borbe za titulu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ferguson otpisao Chelsea iz borbe za titulu   Ferguson otpisao Chelsea iz borbe za titulu Empty

Na vrh Go down
 
Ferguson otpisao Chelsea iz borbe za titulu
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Ferguson: Ronaldo ostaje sa nama
» Chelsea i Zenit se dogovorili oko Arshavina
» Chelsea odbio Interovu ponudu za Lamparda

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Armin Muzaferija.....za fanove :: zabava :: sport-
Idi na: