Armin Muzaferija.....za fanove
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Armin Muzaferija.....za fanove

forum za sve Arminove fanove....
 
HomePortalGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Britnina osveta majci i Timberlejku

Go down 
3 posters
AutorPoruka
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Britnina osveta majci i Timberlejku Empty
KomentarNaslov komentara: Britnina osveta majci i Timberlejku   Britnina osveta majci i Timberlejku EmptyFri Jul 25, 2008 12:15 pm

Britni Spirs (Britney Spears) u posljednje vrijeme sve bolje izgleda, a pjevačica će se, kao što je potvrdila i njena obitelj, u narednih nekoliko mjeseci potpuno posvetiti obnovi svoje karijere i snimanju novog albuma.

Brit uglavnom boravi u studiju, gdje snima nove pjesme, a kako se doznaje, nadolazeći album bit će svojevrsna osveta svima onima koji su joj posljednjih nekoliko godina naštetili.

Ono što njena obitelj, koja je hvali na sva zvona i potiče u novom stvaralaštvu, do sada nije znala jest da je jedna od novih pjesama uperena i protiv njih.

Pjesma naslovljena ATM (američka kratica za Automated Teller Machine, što označava bankomat) sadrži stihove otvorenog i ogorčenog napada na njenu majku, kojoj Britni pjeva:

- Hej, mama, to je moj novac koji upravo trošiš. Znaš da me tretiraju samo kao bankomat, ali svi znate da sam predobra za vas.

Kritike nije poštedjela ni svog bivšeg dečka Džastina Timberlejka (Justin Timberlake), kojem je posvetila pjesmu "Already Bad", u kojoj demantira tvrdnje koje je izjavljivala kao tinejdžerka, da će ostati nevina sve do braka te da prije Džastina nije spavala ni sa jednim muškarcem.

- Znam da si mislio kako si mi prvi, ali ja sam već bila utažila svoju žeđ, već sam bila zla - pjeva Britni objašnjavajući kako nije bila djevica kada je prohodala sa Džastinom.
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Britnina osveta majci i Timberlejku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Britnina osveta majci i Timberlejku   Britnina osveta majci i Timberlejku EmptyFri Jul 25, 2008 5:16 pm

neka je mami rekla,bravo joj za to
al jadni justin.. Sad
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Britnina osveta majci i Timberlejku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Britnina osveta majci i Timberlejku   Britnina osveta majci i Timberlejku EmptyFri Jul 25, 2008 8:17 pm

slazem se......bravo za tebe mile....
Na vrh Go down
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Britnina osveta majci i Timberlejku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Britnina osveta majci i Timberlejku   Britnina osveta majci i Timberlejku EmptyFri Jul 25, 2008 11:21 pm

Britnina osveta majci i Timberlejku 161946 Britnina osveta majci i Timberlejku 161946 Britnina osveta majci i Timberlejku 161946 Britnina osveta majci i Timberlejku 161946 Britnina osveta majci i Timberlejku 303730

BRAVO JAAAAAAAAA Britnina osveta majci i Timberlejku 916834
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
Sponsored content





Britnina osveta majci i Timberlejku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Britnina osveta majci i Timberlejku   Britnina osveta majci i Timberlejku Empty

Na vrh Go down
 
Britnina osveta majci i Timberlejku
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Armin Muzaferija.....za fanove :: ostale zvijezde :: novosti o poznatima-
Idi na: