Armin Muzaferija.....za fanove
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Armin Muzaferija.....za fanove

forum za sve Arminove fanove....
 
HomePortalGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura

Go down 
3 posters
AutorPoruka
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura Empty
KomentarNaslov komentara: Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura   Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura EmptyThu Sep 18, 2008 10:56 pm

Kaže da jedva čeka da vidi ko će se odreći tako velike sume novca da bi je imao...
18.09.2008. 16:18
Italijanska manekenka Rafaela Fiko (Raffella Fico, 20), koja se kune da nikada nije vodila ljubav, planira prodati nevinost za milion eura. Dvadesetogodišnja ljepotica priznala je magazinu "Chi" da jedva čeka da vidi ko će se odreći tako velike sume novca da bi je imao.

Nevina Fiko, koja se početkom ove godine pojavila u italijanskoj verziji "Velikog brata", pojasnila je kako bi novac iskoristila za kupovinu kuće u Rimu i finansiranje časova glume.

- Ja zaista ne znam kako je voditi ljubav. Ukoliko muškarac koji kupi moju nevinost bude ružan, samo ću popiti nekoliko čaša vina i zaboraviti na to - kaže buduća glumica iz Napulja.

Naime, uprkos dobrom izgledu i karijeri modela u muškim časopisima, Rafaela je djevica jer je njena porodica insistirala na tome.

- Nikada nije imala dečka, kunem se majčinim grobom. Rafaela je katolkinja i moli se Pedru Piju svaku noć - objašnjava Rafaelin brat.





pa sta cekas jadna???? Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura 854603
Na vrh Go down
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura   Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura EmptySat Sep 20, 2008 12:22 am

lele Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura 854603 Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura 854603 Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura 854603

koja ludaca
no i nije toliko,vidite,kako ona zaradjuje pametno Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura 303730
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura   Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura EmptySat Sep 20, 2008 12:58 am

ej pa pametna........ja bih mjesto vina ubacila tablete za spavanje pa nek rade od mene sta hoce, ja bih se naspavala makar Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura 303730
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura   Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura EmptySat Sep 20, 2008 12:59 am

hahhahahhahahhahah
a sto si ti pametna Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura 854603
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura   Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura EmptySat Sep 20, 2008 1:25 am

ubaci tablete, a ja cu ti dovest ciru nek radi s tebe sta oceeeeeeee. Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura 303730
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura   Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura EmptySat Sep 20, 2008 8:36 pm

pu, pu, pu....daleko bilo....suti jesi li normalna, jednom sam se jedva izbavila od njega................ Evil or Very Mad Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura 55447 Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura 614852 Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura 623780
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura   Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura EmptySun Sep 21, 2008 1:05 am

pa jednom si imala srecu ali drugi put se neces moci izbaviti Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura 961390
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura   Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura EmptyTue Sep 23, 2008 3:15 pm

ma nece biti drugog puta...............i sad je dosta Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura 626337 Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura 537849
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura   Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura EmptyWed Sep 24, 2008 12:04 am

aaaa, kao i lily izvlacis se...ok.. Rolling Eyes
Na vrh Go down
Sponsored content





Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura   Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura Empty

Na vrh Go down
 
Rafaela Fiko prodaje nevinost za milion eura
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Armin Muzaferija.....za fanove :: ostale zvijezde :: novosti o poznatima-
Idi na: