Armin Muzaferija.....za fanove
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Armin Muzaferija.....za fanove

forum za sve Arminove fanove....
 
HomePortalGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum..

Go down 
+3
MiLeNa_Nk
*-Zerina-*
hajrudin_m
7 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
hajrudin_m

hajrudin_m


Male Broj komentara : 22
Age : 32
Registration date : 2009-02-02

swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum.. - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum..   swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum.. - Page 2 EmptyFri Feb 06, 2009 12:07 am

de ba amina stipu je nek ona ide po swom widjet cemo dokle ce..hahahaha lol! lol! lol! lol!
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum.. - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum..   swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum.. - Page 2 EmptyFri Feb 06, 2009 12:47 am

swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum.. - Page 2 537849
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum.. - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum..   swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum.. - Page 2 EmptyFri Feb 06, 2009 4:28 pm

ok. Rolling Eyes
Na vrh Go down
Dikembe Mutombo
pocetnik
pocetnik
Dikembe Mutombo


Male Broj komentara : 62
Age : 36
Registration date : 2009-02-13

swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum.. - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum..   swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum.. - Page 2 EmptyFri Feb 13, 2009 10:15 pm

Zdravo!

Nekako me mrzi da otvaram novi topic, ono radi sebe, previse mi je to odmah na pocetku Razz Zelim samo da vas pozdravim, dovoljno za prvi post!

P.S. Nisam bas neki fan ovoga pjevaca (nemojte ban pls Sad ), trazio drugarici neke pjesme od njega i naletio na ovo. Neka me malo, vazi? Smile
Na vrh Go down
Anesa
fan
fan
Anesa


Female Broj komentara : 119
Age : 33
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-07-06

swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum.. - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum..   swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum.. - Page 2 EmptySat Feb 14, 2009 4:19 pm

ok nema problema ipak swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum.. - Page 2 688502
Na vrh Go down
Dikembe Mutombo
pocetnik
pocetnik
Dikembe Mutombo


Male Broj komentara : 62
Age : 36
Registration date : 2009-02-13

swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum.. - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum..   swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum.. - Page 2 EmptySun Feb 15, 2009 11:19 pm

OK tnx, raja ste Razz Ma i ja bih vama uzvratio gostoprimstvo. Bih stvarno Smile
Na vrh Go down
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum.. - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum..   swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum.. - Page 2 EmptyMon Feb 16, 2009 12:12 am

hehheh...neka te malo sa nama Very Happy
swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum.. - Page 2 688502
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum.. - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum..   swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum.. - Page 2 EmptySun Mar 01, 2009 10:34 pm

Dikembe Mutombo (citat):
Zdravo!

Nekako me mrzi da otvaram novi topic, ono radi sebe, previse mi je to odmah na pocetku Razz Zelim samo da vas pozdravim, dovoljno za prvi post!

P.S. Nisam bas neki fan ovoga pjevaca (nemojte ban pls Sad ), trazio drugarici neke pjesme od njega i naletio na ovo. Neka me malo, vazi? Smile
nismo bas tako strasni da odmah ban jer nisi neki fan.....neka te s nama, mada ni mi nismo cesto tu, nazalost, ali tako je..... Rolling Eyes
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
Ajla




Female Broj komentara : 2
Age : 34
Registration date : 2009-06-07

swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum.. - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum..   swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum.. - Page 2 EmptySun Jun 07, 2009 7:07 pm

Evo i ja se napokon registrovala na ovom forumu..za one koji me ne znaju ja sam Ajla..pozz za sve... Smile Smile flower]
Na vrh Go down
Dikembe Mutombo
pocetnik
pocetnik
Dikembe Mutombo


Male Broj komentara : 62
Age : 36
Registration date : 2009-02-13

swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum.. - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum..   swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum.. - Page 2 EmptySun Jun 07, 2009 11:06 pm

Hehe, izgleda da sam samo ja ziv od ovih spamera ovdje Smile Posjetim svako nekih dva do tri dana, nisam cesto kao prije, bili su me poceli kuditi Smile Uglavnom, da ne sirim offtopic, velkom Smile
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum.. - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum..   swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum.. - Page 2 EmptyWed Jun 10, 2009 6:11 pm

ma i ja dodjem...ali nema nikoga kad dodjem, tako da i ne ostavljam postove bas...
i ajla Dobrodosla... Very Happy
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum.. - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum..   swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum.. - Page 2 EmptyThu Jul 02, 2009 10:43 pm

evo i mene Razz
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
Sponsored content





swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum.. - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum..   swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum.. - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
swi nesh ew mene tam wam ...ewo ba i ja se prijavio na owaj forum..
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» EVO I MENE.....
» Eto i mene
» Evo i mene...
» Evo i mene..Mirna.. :)
» Dolores...evo i mene :))

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Armin Muzaferija.....za fanove :: forum :: clanovi foruma-
Idi na: