Armin Muzaferija.....za fanove
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Armin Muzaferija.....za fanove

forum za sve Arminove fanove....
 
HomePortalGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 "Prerezana" Britney Spears na koncertima

Go down 
3 posters
AutorPoruka
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

"Prerezana" Britney Spears na koncertima Empty
KomentarNaslov komentara: "Prerezana" Britney Spears na koncertima   "Prerezana" Britney Spears na koncertima EmptySun Mar 01, 2009 10:57 pm

Pop pjevačica Britni Spirs (Britney Spears) će na svojoj turneji "Circus staring Britney Spears" fanovima priuštiti pravi spektakl, jer će je tokom koncerta iluzionist "prerezati" napola. Pjevačica već ove sedmice počinje vježbati tačku u kojoj će joj tijelo izgledati razdvojeno uz pomoć iskusnog iluzioniste Eda Alonza. On će joj se pridružiti i na turneji, a vrlo je uzbuđena jer je ovo prvi put da će se okušati u nečemu takvom.

Osim toga, za njene je nastupe pripremljen i niz klasičnih mađioničarskih tačaka osvježenih "high-tech" elementima, a organizatori su uvjereni da će to biti najveći koncertni spektakl do sada i da će fanovi zanijemiti nakon viđenog.

Britnina turneja, u kojoj se pjevačica pokazuje kao glavna zvijezda modernog cirkusa, počinje 3. marta u Nju Orleansu, a pridružit će joj se i sinovi Džejden Džejms (Jayden James) i Šon Preston (Sean Preston).
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

"Prerezana" Britney Spears na koncertima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Prerezana" Britney Spears na koncertima   "Prerezana" Britney Spears na koncertima EmptyMon Mar 02, 2009 8:50 pm

ludaca Very Happy
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
Dikembe Mutombo
pocetnik
pocetnik
Dikembe Mutombo


Male Broj komentara : 62
Age : 36
Registration date : 2009-02-13

"Prerezana" Britney Spears na koncertima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Prerezana" Britney Spears na koncertima   "Prerezana" Britney Spears na koncertima EmptyTue Mar 10, 2009 2:00 am

Odakle vi preuzimate ove vijesti o "poznatima"? Nekada bih mozda nesto copy - paste, ali ja ti nijednu stranicu ne znam o tome, a bas mi se i ne da guglati nesto Smile Mogao bih vala nekada, ionako cesto kliknem na forum, hehe..

Kako ova Britney ode u zaborav covjece, barem je meni skroz ... Nekada su joj i spotove na TV-u prikazivali, sada nista..Ni traga ni glasa..
Na vrh Go down
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

"Prerezana" Britney Spears na koncertima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Prerezana" Britney Spears na koncertima   "Prerezana" Britney Spears na koncertima EmptyWed Mar 11, 2009 12:06 am

Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

"Prerezana" Britney Spears na koncertima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Prerezana" Britney Spears na koncertima   "Prerezana" Britney Spears na koncertima EmptySat Mar 14, 2009 3:04 pm

ma ja ti jednostavno odem na avaz.ba i vidim ima li sta...... Wink
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
Sponsored content





"Prerezana" Britney Spears na koncertima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Prerezana" Britney Spears na koncertima   "Prerezana" Britney Spears na koncertima Empty

Na vrh Go down
 
"Prerezana" Britney Spears na koncertima
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Britney se izgladnjuje i pije diuretike
» Jamie Lynn Spears otkazala vjencanje
» Jamie Lynn Spears ponovno trudna
» Nicole Kidman: "Kupanje u Australiji mi je pomoglo da zatrudnim"

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Armin Muzaferija.....za fanove :: ostale zvijezde :: novosti o poznatima-
Idi na: