Armin Muzaferija.....za fanove
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Armin Muzaferija.....za fanove

forum za sve Arminove fanove....
 
HomePortalGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 arminova biografija...:)

Go down 
5 posters
AutorPoruka
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

arminova biografija...:) Empty
KomentarNaslov komentara: arminova biografija...:)   arminova biografija...:) EmptySun Jun 15, 2008 7:57 pm

Armin Muzaferija, mlada zvijezda u usponu je u nedugom periodu svog djelovanja na muzičkoj sceni ostvario zavidne saradnje sa nekim od najvećih regionalnih muzičkih imena.

Armin je rođen 01.12.1988. godine u Visokom, u muzičkoj porodici, što pojašnjava njegov urođeni muzički talent i zainteresovanost za estradu.Sa samo pet godina Armin je trasirao put ka kvalitetnom muzičkom usmjerenju kada je imao prvi samostalni muzički nastup na prigodnoj svečanosti gdje je interpretirao bh. himnu.Zatim su nastupili i mnogobrojni festivalski nastupi, prije svih renomirani dječiji festival "Mali šlager", zatim i prvo priznanje 2000. godine- nagrada za najperspektivnijeg mladog interpretatora na tradicionalnom Festivalu u Zenici, naredne godine pobjednik je istog muzičkog Festivala, nakon čega slijede i brojne nagrade na lokalnim i regionalnim takmičenjima mladih talenata.

Krajem ljeta 2007. odlazi na usavršavanje engleskog jezika u Englesku, edukujući se na prestižnom Cambridge univerzitetu, zatim se upisuje na Ekonomski fakultet u Sarajevu.

Da je na muzičku scenu ušao na velika vrata dokazuje i saradnja sa najvećom bosanskohercegovačkom zvijezdom Hajrudinom Varešanovićem koji je autor i aranžer kompozicije "Još te volim" s kojom je talentovani Armin, nastupio na festivalu "Melodije Mostara 2007" i osvojio drugu nagradu stručnog žirija. Za istoimenu pjesmu je urađen i video-uradak u "NTV Hayat" produkciji.

Neizostavni su i Arminovi regionalni uspjesi. Nastupom na "Sunčanim Skalama 2007“ ,u Herceg Novom, sa pjesmom "Povedi me",koju potpisuju Hajrudin Varešanović i Fahrudin Pecikoza, osvojio je visoko peto mjesto u veoma velikoj konkurenciji.

Tršište susjedne Hrvatske je osvojio postavši dijelom prestižne muzičke ekipe s kojima je ravnopravno nastupio na turneji "Veče sevdaha" u Zagrebu, Rijeci i Puli. Također je bio dio velikog, nedavno održanog muzičkog eventa, turneje u čast legendarnim Indexima, gdje je nastupao sa muzičkim veteranima: Harijem, Akijem, Tifom, Bebekom, Teškom industrijom i drugim velikim imenima.

Svoj drugi nastup na "Melodijama Mostara" Armin je okrunio drugim mjestom nastupivši sa kompozicijom koju potpisuje mladi crnogorski pjevač Bojan Marović.

Kao jedan od najvećih uspjeha i pohvala za kvalitet rada Armin izdvaja učešće na 12. Hrvatskom radijskom festivalu gdje je u izuzetno velikoj konkurenciji nagrađen sa dvije nagrade za numeru «Gdje mi ljubav spava»- prvom nagradom Internet glasanja i nagradu Radija M.

Armin je osim kvalitetne muzičke karijere ostvario i prvu glumačku ulogu u filmu »Marimaga», premijerno prikazanom u okviru manifestacije «Sarajevo kojeg više nema». Osim pojavljivanja u filmu, Armin interpretira sevdalinku «Kad ja pođoh na Bendbašu», koja je ujedno i sound-track filma.

U stvaranju dugoočekivanog Muzaferijinog prvjenca učestvovali su Hajrudin Varešanović, Miroslav Rus, Bojan Marović i sam izvođač.

Osim izvrsnih interepretatorskih mogućnosti, u što se uvjerio i stoga umjetničko povjerenje poklonio njegov mentor, Hajrudin Varešanović, Armin svira i instrumente-klavijature,te ozbiljno i profesionalno pristupa "svojoj ljubavi", pjevanju, i već duže vrijeme intenzivno radi na usavršavanju i školovanju glasa kod profesorice solo pjevanja Gordane Topić



(biografija preuzeta sa oficijelnog site-a Armina Muzaferije www.arminmuzaferija.ba)
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

arminova biografija...:) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: arminova biografija...:)   arminova biografija...:) EmptySun Jun 15, 2008 8:03 pm

wow!! bas je genije ovaj armin!!!
a saradjuje sa bojanom marovicem!!!! I love you I love you
uh....to mi se svidja I love you I love you I love you
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

arminova biografija...:) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: arminova biografija...:)   arminova biografija...:) EmptyTue Jun 17, 2008 8:45 pm

MiLeNa_Nk (citat):
wow!! bas je genije ovaj armin!!!
a saradjuje sa bojanom marovicem!!!! I love you I love you
uh....to mi se svidja I love you I love you I love you

ARMIN JE SUPER, SVAKA CAST, MLAD, A TAKO DOBAR PJEVAC, DALEKO CE ON DOGURATI....SVIĐAJU MI SE NJEGOVE PJESME....SUPER ARMINE, SAMO TAKO NASTAVI..... lol! arminova biografija...:) 712306 arminova biografija...:) 175812
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

arminova biografija...:) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: arminova biografija...:)   arminova biografija...:) EmptyTue Jun 17, 2008 8:58 pm

on je velika estradna nada.... lol!
daleko ce on dogurati, sa onakvim glasom, a Bogami i stasom..hehe...
arminova biografija...:) 253146 arminova biografija...:) 253146 arminova biografija...:) 253146
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

arminova biografija...:) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: arminova biografija...:)   arminova biografija...:) EmptyTue Jun 17, 2008 11:37 pm

tacno
ja ga evo zavoljeh uz tebe
davno sam ga vidjela na tv...ali nijesam znala ko je...sad znam...i dopada mi se...
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

arminova biografija...:) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: arminova biografija...:)   arminova biografija...:) EmptyWed Jun 18, 2008 2:37 pm

lol! lol! lol! lol! lol!
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

arminova biografija...:) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: arminova biografija...:)   arminova biografija...:) EmptyWed Jun 18, 2008 2:57 pm

MiLeNa_Nk (citat):
tacno
ja ga evo zavoljeh uz tebe
davno sam ga vidjela na tv...ali nijesam znala ko je...sad znam...i dopada mi se...

I JA CU GA ZAVOLJETI JOS VISE...
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

arminova biografija...:) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: arminova biografija...:)   arminova biografija...:) EmptyWed Jun 18, 2008 3:01 pm

ma vazno je da ga vi volite.... i slusate naravno...heh.... lol!
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
Mirna
fan
fan
Mirna


Female Broj komentara : 189
Age : 32
Mjesto : Vukovar
Registration date : 2008-06-19

arminova biografija...:) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: arminova biografija...:)   arminova biografija...:) EmptyThu Jun 19, 2008 2:41 pm

I on i ja strijelci..heh.. Smile
Na vrh Go down
http://mirnalovesnoname.blog.hr
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

arminova biografija...:) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: arminova biografija...:)   arminova biografija...:) EmptyThu Jun 19, 2008 3:00 pm

Mirna (citat):
I on i ja strijelci..heh.. Smile
bas ste se nasli.... arminova biografija...:) 321576 arminova biografija...:) 321576 arminova biografija...:) 321576
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
Mirna
fan
fan
Mirna


Female Broj komentara : 189
Age : 32
Mjesto : Vukovar
Registration date : 2008-06-19

arminova biografija...:) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: arminova biografija...:)   arminova biografija...:) EmptyThu Jun 19, 2008 3:05 pm

*-Zerina-* (citat):
Mirna (citat):
I on i ja strijelci..heh.. Smile
bas ste se nasli.... arminova biografija...:) 321576 arminova biografija...:) 321576 arminova biografija...:) 321576

Da,da.. Very Happy
Na vrh Go down
http://mirnalovesnoname.blog.hr
Monika




Female Broj komentara : 1
Age : 33
Registration date : 2009-11-26

arminova biografija...:) Empty
KomentarNaslov komentara: samo ću reć ovako...1.put sam ga vidjela na Halidovom koncertu u Zg,i mogu reći da su mi se noge odsjekle,pogotovo jer je pjevao Nek me nosi Sava,stvarno je momak predivan,za ostalo nemam komentara.   arminova biografija...:) EmptyThu Nov 26, 2009 1:51 am

*-Zerina-* (citat):
Armin Muzaferija, mlada zvijezda u usponu je u nedugom periodu svog djelovanja na muzičkoj sceni ostvario zavidne saradnje sa nekim od najvećih regionalnih muzičkih imena.

Armin je rođen 01.12.1988. godine u Visokom, u muzičkoj porodici, što pojašnjava njegov urođeni muzički talent i zainteresovanost za estradu.Sa samo pet godina Armin je trasirao put ka kvalitetnom muzičkom usmjerenju kada je imao prvi samostalni muzički nastup na prigodnoj svečanosti gdje je interpretirao bh. himnu.Zatim su nastupili i mnogobrojni festivalski nastupi, prije svih renomirani dječiji festival "Mali šlager", zatim i prvo priznanje 2000. godine- nagrada za najperspektivnijeg mladog interpretatora na tradicionalnom Festivalu u Zenici, naredne godine pobjednik je istog muzičkog Festivala, nakon čega slijede i brojne nagrade na lokalnim i regionalnim takmičenjima mladih talenata.

Krajem ljeta 2007. odlazi na usavršavanje engleskog jezika u Englesku, edukujući se na prestižnom Cambridge univerzitetu, zatim se upisuje na Ekonomski fakultet u Sarajevu.

Da je na muzičku scenu ušao na velika vrata dokazuje i saradnja sa najvećom bosanskohercegovačkom zvijezdom Hajrudinom Varešanovićem koji je autor i aranžer kompozicije "Još te volim" s kojom je talentovani Armin, nastupio na festivalu "Melodije Mostara 2007" i osvojio drugu nagradu stručnog žirija. Za istoimenu pjesmu je urađen i video-uradak u "NTV Hayat" produkciji.

Neizostavni su i Arminovi regionalni uspjesi. Nastupom na "Sunčanim Skalama 2007“ ,u Herceg Novom, sa pjesmom "Povedi me",koju potpisuju Hajrudin Varešanović i Fahrudin Pecikoza, osvojio je visoko peto mjesto u veoma velikoj konkurenciji.

Tršište susjedne Hrvatske je osvojio postavši dijelom prestižne muzičke ekipe s kojima je ravnopravno nastupio na turneji "Veče sevdaha" u Zagrebu, Rijeci i Puli. Također je bio dio velikog, nedavno održanog muzičkog eventa, turneje u čast legendarnim Indexima, gdje je nastupao sa muzičkim veteranima: Harijem, Akijem, Tifom, Bebekom, Teškom industrijom i drugim velikim imenima.

Svoj drugi nastup na "Melodijama Mostara" Armin je okrunio drugim mjestom nastupivši sa kompozicijom koju potpisuje mladi crnogorski pjevač Bojan Marović.

Kao jedan od najvećih uspjeha i pohvala za kvalitet rada Armin izdvaja učešće na 12. Hrvatskom radijskom festivalu gdje je u izuzetno velikoj konkurenciji nagrađen sa dvije nagrade za numeru «Gdje mi ljubav spava»- prvom nagradom Internet glasanja i nagradu Radija M.

Armin je osim kvalitetne muzičke karijere ostvario i prvu glumačku ulogu u filmu »Marimaga», premijerno prikazanom u okviru manifestacije «Sarajevo kojeg više nema». Osim pojavljivanja u filmu, Armin interpretira sevdalinku «Kad ja pođoh na Bendbašu», koja je ujedno i sound-track filma.

U stvaranju dugoočekivanog Muzaferijinog prvjenca učestvovali su Hajrudin Varešanović, Miroslav Rus, Bojan Marović i sam izvođač.

Osim izvrsnih interepretatorskih mogućnosti, u što se uvjerio i stoga umjetničko povjerenje poklonio njegov mentor, Hajrudin Varešanović, Armin svira i instrumente-klavijature,te ozbiljno i profesionalno pristupa "svojoj ljubavi", pjevanju, i već duže vrijeme intenzivno radi na usavršavanju i školovanju glasa kod profesorice solo pjevanja Gordane Topić



(biografija preuzeta sa oficijelnog site-a Armina Muzaferije www.arminmuzaferija.ba)
Embarassed
Na vrh Go down
Sponsored content





arminova biografija...:) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: arminova biografija...:)   arminova biografija...:) Empty

Na vrh Go down
 
arminova biografija...:)
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Armin Muzaferija.....za fanove :: armin muzaferija :: biografija-
Idi na: