Armin Muzaferija.....za fanove
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Armin Muzaferija.....za fanove

forum za sve Arminove fanove....
 
HomePortalGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 ...INTERWIEV....

Go down 
3 posters
AutorPoruka
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

...INTERWIEV.... Empty
KomentarNaslov komentara: ...INTERWIEV....   ...INTERWIEV.... EmptyMon Jun 30, 2008 1:28 pm

ovo je arminov interview za "svet", ovaj interview je dao odmah poslije 4.BHRF-a a prije "Melodija Mostara" na kojim je nastupao.....bilo je poodavno, ali vrijedi procitati.... lol!


Mladi pjevač Armin Muzaferija za kratko vrijeme na estradi stekao je veliki broj obožavateljki. Saradnja sa Harijem Varešanovićem i Fahrudinom Pecikozom mu je donijela kvalitetne pjesme, a karijeru gradi bez skandala i tračeva koji su uobičajeni na estradi. Armin je na nedavno održanom BHRTV festivalu osvojio nagradu za najmlađeg izvođača. "Moram biti iskren i reći da sam razmišljao kako bi bilo lijepo osvojiti neku nagradu, ali nije me "pucala" euforija da ću pobijediti. Pjesma "Biću tvoj" je drugačija od svega što sam do sada radio, življa je za razliku od balada koje sam pjevao. Odlučio sam malo eksperimentisati i na taj način se približiti publici, jer još uvijek tražim taj put i vezu između sebe i publike - da vidim kako će me publika prihvatiti i koji stil želi da sluša", rekao je Armin na početku razgovora za "Svijet".

-KOJU VRSTU MUZIKE SLUSAS PRIVATNO?
Slušam sve i sve volim da pjevam - od sevdaha do opere. Međutim, ono u čemu se ja pronalazim je pop muzika, sa malim primjesama bosanskih etno motiva.

-KAKO SE SNALAZIS NA ESTRADI, A OBZIROM NA TO DA SI MLAD I TEK SI SE POCEO BAVITI MUZIKOM?
Dosta je teško, ali slušam savjete starijih. Budući da je moj otac profesionalni muzičar, dosta mi pomaže kada je posao u pitanju. Na estradi ima svega i svačega! Iako ima polusvijeta i svakakvih ljudi, upoznao sam i dosta finih ljudi i pravih profesionalaca.

-DA LI TI RODITELJI PRUZAJU PODRSKU, UZIMAJUCI U OBZIR TO DA VECINA NJIH NIJE ODUSEVLJENA KADA IM DIJETE KAZE DA CE BITI PJEVAC I SAVJETUJU GA DA SE PRIHVATI "OZBILJNIJEG POSLA"?
Roditelji su uvijek uz mene i pomažu mi da izgradim zdravo i normalno okruženje. Ta podrška mi je važna. U početku je moj otac bio sumnjičav, ali smo odmah krenuli da radimo ozbiljno na mojoj karijeri, tako da zahvaljujući ocu lakše pronalazim neke prečice.

-TVOJ "MENTOR" I SARADNIK JE HARI VARESANOVIC. KOLIKO TI JE VAZNA NJEGOVA PODRSKA?
Hari me na velika vrata uveo u svijet muzike i estrade i na tome sam mu zahvalan. Čak i kada ne shvatam njegove savjete poslušam ga naslijepo, jer ne sumnjam u njega i namjeru da od mene napravi pravog profesionalca. To je čovjek koji iza sebe ima godine uspješne karijere. Volio bih da i ja jednog dana imam karijeru kao što je njegova.

-DA LI JE HARI ZAHTJEVAN I STOR SARADNIK?
Da, jako je zahtjevan, a to je ono što se meni sviđa. Ko sarađuje sa njim, rijetko kad će mu se dogoditi nešto loše. Hari je perfekcionista u svom poslu i zahtijeva dosta rada i truda. Od njega sam naučio jednu pozitivnu stvar, a ta je da dosta rada dovodi do dobrih rezultata. Tog pravila se držim u životu i karijeri.

-JOS JEDAN COVJEK, VAZAN U TVOJOJ KARIJERI, JE FAHRUDIN PECIKOZA. KAKVA JE SARADNJA VAS DVOJICE?
Svi znamo koliko je Pecikoza jak i dobar tekstopisac. Napisao mi je odličnu pjesmu za "Sunčane skale" prošle godine, sa kojom sam osvojio peto mjesto. Meni je velika čast da sarađujemo i ubijeđen sam da će se ta saradnja nastaviti.

-DA LI SI DO SADA IMAO PRILIKE DA DOZIVIS NEKA RAZOCARENJA U KARIJERI?
Hvala Bogu, do sada nisam. Još sam mlad za razočarenja u karijeri! Ne kažem da ih neće biti i da se neće dogoditi, ali se nadam da ih neće biti, barem ne u skorije vrijeme.

-SARADJUJES I SA BOJANOM MAROVICEM. DA LI JE U PLANU SNIMANJE DUETA?
Za sada ne. Bojan mi je napisao super pjesmu sa kojom ću se predstaviti na "Melodijama Mostara". U pitanju je balada i napisana je samo onako kako to Bojan zna da uradi.

-ONO STO NAJVISE ZANIMA ZENSKI DIO PUBLIKE JE IMAS LI DJEVOJKU?
Ja sam vječiti zaljubljenik u ljubav!

-PRILICNO DIPLOMATSKI, ALI MOZES LI MALO KONKRETNIJE ODGOVORITI NA PITANJE O TVOM EMOTIVNOM STATUSU?
Priznajem da sam zaljubljen, ali nemam vremena za vezu. Ne želim da se djevojka koja je sa mnom muči, da tako kažem, i da pati jer ne mogu da joj posvetim dovoljno vremena.

-DA LI SI IMAO PROBLEMA SA OBOZAVATELJKAMA?
Malo sam sebičan po tom pitanju. Kada pređu granice dobrog ukusa i zovu na telefon u svako doba dana i noći, jednostavno ugasim telefon i gotovo. Međutim, to ide u paketu sa karijerom i cijena je bavljena ovim poslom.

-STA MISLIS KAKO BI TVOJA DJEVOJKA REAGIRALA NA POZIVE OBOZAVATELJKI I DA LI BI TRAZIO DJEVOJKU KOJA MOZE SVE DA TOLERISE?
Djevojkama ili ženama pjevača i sportista je jako teško. Ja se nadam da ću naći neku djevojku koja će razumjeti da je to moj posao i podržati me u karijeri. Danas je, međutim, teško naći nekoga ko bi bio spreman da prihvati mene i moju karijeru i da nam to što sam pjevač ne utiče na privatni život.



Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

...INTERWIEV.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ...INTERWIEV....   ...INTERWIEV.... EmptyTue Jul 01, 2008 1:40 am

ne mogu da citam lol! lol! lol!
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

...INTERWIEV.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ...INTERWIEV....   ...INTERWIEV.... EmptyTue Jul 01, 2008 3:33 pm

MiLeNa_Nk (citat):
ne mogu da citam lol! lol! lol!
ne moras...evo ja cu ti reci najvazniju informaciju, nema djevojku... ...INTERWIEV.... 321576 ...INTERWIEV.... 321576 ...INTERWIEV.... 321576 ...INTERWIEV.... 321576
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

...INTERWIEV.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ...INTERWIEV....   ...INTERWIEV.... EmptyTue Jul 01, 2008 7:39 pm

:53140: :53140: :53140: :53140:

super...ima nade ...INTERWIEV.... 355566
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
azy

azy


Male Broj komentara : 49
Age : 30
Mjesto : visoko
Registration date : 2008-12-17

...INTERWIEV.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ...INTERWIEV....   ...INTERWIEV.... EmptyMon Dec 22, 2008 3:09 am

Ej ima nas Armine koje bi se nosile sa tvojom karijerom!!!!!!!!!!!!!! hehehe! A steta sto gasi telefon ja ga bas htjela zvati................ šmrc ...INTERWIEV.... 572502
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

...INTERWIEV.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ...INTERWIEV....   ...INTERWIEV.... EmptySun Dec 28, 2008 3:13 pm

hehe......to je bilo poodavno......sad je zauuzet.........smrc, smrc..... Sad
heh. Rolling Eyes
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
Sponsored content





...INTERWIEV.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ...INTERWIEV....   ...INTERWIEV.... Empty

Na vrh Go down
 
...INTERWIEV....
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» INTERWIEV..

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Armin Muzaferija.....za fanove :: armin muzaferija :: vijesti o arminu-
Idi na: