Armin Muzaferija.....za fanove
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Armin Muzaferija.....za fanove

forum za sve Arminove fanove....
 
HomePortalGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine"

Go down 
3 posters
AutorPoruka
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine" Empty
KomentarNaslov komentara: Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine"   Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine" EmptySun Jan 11, 2009 2:29 pm

Nagrada "Nada godine", koju je u kategoriji zabavne muzike dobio na Hrvatskoj nacionalnoj Top-listi 20, dokaz je da bh. mladi pjevač Armin Muzaferija ima sve više fanova u susjedstvu.

Muzaferijin rad prate i veliki muzički stručnjaci, među kojima je Hari Varešanović, a svi mu predviđaju jednu uspješnu muzičku karijeru.

Mladi pjevač je presretan jer se za kratko vrijeme izdešavalo mnogo toga u njegovom životu i karijeri. Muzaferija je zahvalan i slušaocima hrvatskih radiostanica.

- Ovo je jedan veliki plus za mene i za moj daljnji rad. Drago mi je da sam u izuzetno jakoj konkurenciji dobio nagradu "Nada godine". Osim toga, u decembru sam se okitio priznanjima i na Radijskom festivalu u Srbiji, i to su za mene zavidni rezultati u kratkom vremenskom roku - kaže Muzaferija.

Armin će od narednog mjeseca vrijeme provoditi u Zagrebu, gdje priprema svoj muzički prvjenac.

- Kako sam za matičnu kuću odabrao "Hit Records", narednih mjeseci boravit ću u Zagrebu kako bih svakodnevno snimao pjesme u studiju. Potrudit ću se da CD završim što prije kako bi se na proljeće pojavio na tržištu, a onda kreće promocija. Sarađujem s odličnom ekipom koja tačno zna šta ja želim - dodaje Muzaferija.

Promocija u Beogradu

- Uskoro ću i u Beograd, gdje namjeravam promovirati videospot koji sam snimio za pjesmu "Ne mogu da te ne volim", a koju je publika imala priliku čuti na tamošnjim radiostanicama - dodaje Muzaferija.
Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine" 712306 Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine" 59421 Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine" 59421 Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine" 253146
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine"   Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine" EmptySun Jan 18, 2009 11:22 pm

bravoooo
zasluzio je stvarno Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine" 534103
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine"   Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine" EmptySat Jan 24, 2009 4:57 am

MiLeNa_Nk (citat):
bravoooo
zasluzio je stvarno Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine" 534103
Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine" 269684
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine"   Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine" EmptyMon Feb 02, 2009 7:03 pm

Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine" 712306 Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine" 59421 Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine" 59421
Na vrh Go down
Sponsored content





Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine"   Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine" Empty

Na vrh Go down
 
Armin Muzaferija proglašen "Nadom godine"
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Nicole Kidman: "Kupanje u Australiji mi je pomoglo da zatrudnim"
» "s tobom opet ucim sta je ljubav"
» Fabregas:"Prerano je za prelazak u Real"
» "od seljaka do sarajlije"........uzas.......

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Armin Muzaferija.....za fanove :: armin muzaferija :: vijesti o arminu-
Idi na: