Armin Muzaferija.....za fanove
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Armin Muzaferija.....za fanove

forum za sve Arminove fanove....
 
HomePortalGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....

Go down 
4 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... Empty
KomentarNaslov komentara: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... EmptySun Jan 11, 2009 2:40 pm

Pobjednik prvog regionalnog šoua realnosti "Operacija Trijumf" Adnan Babajić u rodnim Živinicama dočekan je kao zvijezda.

Trenutno najpoznatiji Živiničanin će tek nekoliko dana imati priliku odmarati se u krugu porodice i prijatelja, jer se uskoro vraća u Beograd kako bi ispoštovao svoje obaveze prema producentu "Operacije Trijumf", producentskoj kući "Emotion".

Povratak u Beograd


- Vjerujte da sam u trenutku proglašenja pobjednika bio šokiran. Tromjesečni boravak na Akademiji mi je bio izuzetno naporan i pobjedu nisam očekivao. Tek nakon polufinalne večeri shvatio sam da bih mogao biti najbolji. Još uvijek nisam svjestan situacije u kojoj se nalazim, tek povremeno kad pogledam internet i medije, počinjem to doživljavati kao stvarnost - kaže Babajić.

Vaš život promijenio se za 360 stepeni. Kako ćete se nositi sa statusom zvijezde jer svi očekuju da to i postanete?

- Nisam se promijenio, ali svijet oko mene jeste, u potpunosti. Očekujem totalnu promjenu u načinu života. Obaveze i odgovornost prema poslu su mi na prvom mjestu i sigurno je da ću se moći nositi sa svim tim, jer sam vrlo uporan. Nevjerovatan je osjećaj kada vam na beogradskim ulicama govore: "Bravo, Bosanac!". U Tuzli su me ljudi dočekali s bh. zastavama na balkonima, a u Živinicama sam osoba o kojoj se neprestano priča.

Muzikom se bavite već 14 godina. Kako ste uplovili u muzičke vode?

- U petoj godini sam prvi put uzeo harmoniku u ruke. Muzika je sastavni dio mog života, bez koje ne mogu, jednako kao bez vode i hrane. Godinama sam svirao u diskotekama, restoranima i lokalima. Sviram sve, od Silvane do "Nirvane", ali smatram da onaj ko ne voli sevdah, nije svjestan šta znači riječ muzika...


Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... 712306 Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... 269684
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... EmptySun Jan 18, 2009 11:40 pm

bravo adooooo
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... EmptySat Jan 24, 2009 4:59 am

MiLeNa_Nk (citat):
bravo adooooo
volim njegovo ime...... Very Happy
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... EmptySun Jan 25, 2009 5:02 pm

zasto ? Very Happy
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... EmptyMon Feb 02, 2009 7:05 pm

HM, PA ONA JE IMALA DECKA ADU KOJEG JE MNOGO VOLJELA, MADA JA MISLIM DA ONA NJEGA JOS VOLI, ALI SAMA JE KRIVA....
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... EmptyMon Feb 02, 2009 10:02 pm

beckham_girl (citat):
HM, PA ONA JE IMALA DECKA ADU KOJEG JE MNOGO VOLJELA, MADA JA MISLIM DA ONA NJEGA JOS VOLI, ALI SAMA JE KRIVA....
a zasto ti morash mene podsjecat na to......jesam ja sam kriva.....i sta sad.....
nista, zivot ide dalje.... Sad Rolling Eyes
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... EmptyTue Feb 03, 2009 1:34 am

tako jeeee Very Happy kakav ado kad je tu rudy geek
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... EmptyTue Feb 03, 2009 1:34 pm

MiLeNa_Nk (citat):
tako jeeee Very Happy kakav ado kad je tu rudy geek
Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... 716110 Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... 693811
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
hajrudin_m

hajrudin_m


Male Broj komentara : 22
Age : 32
Registration date : 2009-02-02

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... EmptyTue Feb 03, 2009 6:20 pm

.....


hajrudin_m: komentar modifikovan dana: Tue Feb 03, 2009 11:54 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... EmptyTue Feb 03, 2009 10:28 pm

voljela/woli......bash divno napisano....... Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... 69675
bash ti hvala na tome..... Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... 642838
a forum i nije mjesto za psovanje, ako ti se psuje to radi negdje drugo.....
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
hajrudin_m

hajrudin_m


Male Broj komentara : 22
Age : 32
Registration date : 2009-02-02

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... EmptyTue Feb 03, 2009 11:06 pm

okk... peace lol!
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... EmptyTue Feb 03, 2009 11:41 pm

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... 537849
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
hajrudin_m

hajrudin_m


Male Broj komentara : 22
Age : 32
Registration date : 2009-02-02

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... EmptyTue Feb 03, 2009 11:51 pm

okk Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... 716110
Na vrh Go down
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... EmptyWed Feb 04, 2009 2:50 am

hajrudin_m (citat):
.....


a ovo je? Shocked


sta se desilo Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... EmptyWed Feb 04, 2009 5:29 pm

NESTO MODIFIKOVANO?? Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... 303730
Na vrh Go down
hajrudin_m

hajrudin_m


Male Broj komentara : 22
Age : 32
Registration date : 2009-02-02

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... EmptyWed Feb 04, 2009 5:36 pm

jeste modifikowano...heh..bolje da niste citale..mislim jest neko je procitao..heheheh lol! lol!
Na vrh Go down
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... EmptyWed Feb 04, 2009 5:42 pm

POMIRITE SE!!!! OVO JE NAREĐENJE!! Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... 357968
Na vrh Go down
hajrudin_m

hajrudin_m


Male Broj komentara : 22
Age : 32
Registration date : 2009-02-02

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... EmptyWed Feb 04, 2009 5:44 pm

heheh...ne bi se mi ni razisli all sta cu iznerviralo me ("""""Adnan """"""""""Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....)..heh... lol! lol! lol!
Na vrh Go down
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... EmptyWed Feb 04, 2009 5:46 pm

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... 985601 Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... 985601 Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... 446759 Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... 446759 Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... 357968 Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... 357968
Na vrh Go down
hajrudin_m

hajrudin_m


Male Broj komentara : 22
Age : 32
Registration date : 2009-02-02

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... EmptyWed Feb 04, 2009 5:47 pm

hehhe... peace peace peace peace
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... EmptyWed Feb 04, 2009 6:33 pm

MiLeNa_Nk (citat):
hajrudin_m (citat):
.....


a ovo je? Shocked


sta se desilo Sad Sad Sad Sad Sad Sad
to je modifikovano.....al imate u mom komentaru dijelove sta je pisalo...mada vishe nije ni bitno sta je pisalo.....
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... EmptyWed Feb 04, 2009 6:34 pm

beckham_girl (citat):
POMIRITE SE!!!! OVO JE NAREĐENJE!! Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... 357968
Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... 537849 Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... 626337
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
hajrudin_m

hajrudin_m


Male Broj komentara : 22
Age : 32
Registration date : 2009-02-02

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... EmptyWed Feb 04, 2009 6:37 pm

ma koga bude interesovalo shta sam napisao mad wise nishta nije wazno mogu ja to isto napisat..nekak mi ostalo u glavi..hehehehhe.. afro
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... EmptyWed Feb 04, 2009 11:00 pm

hajrudin_m (citat):
ma koga bude interesovalo shta sam napisao mad wise nishta nije wazno mogu ja to isto napisat..nekak mi ostalo u glavi..hehehehhe.. afro
ajde usudi se samo, pa da te odrobijam... Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... 18869
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
hajrudin_m

hajrudin_m


Male Broj komentara : 22
Age : 32
Registration date : 2009-02-02

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... EmptyWed Feb 04, 2009 11:04 pm

hahahhahahahahah:peace: ..kako opasnoo..heh al ipak ak ko bude htio duznost je da mu kazem shta sam napisao..shta cu ja kad neke interesuje shta sam napisao..heheheh lol! lol! lol! peace : peace peace
Na vrh Go down
Sponsored content





Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... Empty

Na vrh Go down
 
Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Armin Muzaferija.....za fanove :: ostale zvijezde :: novosti o poznatima-
Idi na: