Armin Muzaferija.....za fanove
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Armin Muzaferija.....za fanove

forum za sve Arminove fanove....
 
HomePortalGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....

Go down 
4 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
hajrudin_m

hajrudin_m


Male Broj komentara : 22
Age : 32
Registration date : 2009-02-02

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 EmptyWed Feb 04, 2009 11:10 pm

*-Zerina-* (citat):
hajrudin_m (citat):
ma koga bude interesovalo shta sam napisao mad wise nishta nije wazno mogu ja to isto napisat..nekak mi ostalo u glavi..hehehehhe.. afro
ajde usudi se samo, pa da te odrobijam... Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 18869

...ah pa zar bi ti rad mene odrobijala..hahah..ajd ak si tak fina seceru da bi me odrobijala onda moze Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 716110 Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 716110 Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 716110 Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 716110 Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 716110 ... Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 26842 Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 26842 Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 26842 ..heheh
Na vrh Go down
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 EmptyWed Feb 04, 2009 11:22 pm

ooooooooooooooo............boze smiluj im seeeeeeeee
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 EmptyWed Feb 04, 2009 11:26 pm

hajrudin_m (citat):


...ah pa zar bi ti rad mene odrobijala..hahah..ajd ak si tak fina seceru da bi me odrobijala onda moze Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 716110 Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 716110 Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 716110 Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 716110 Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 716110 ... Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 26842 Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 26842 Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 26842 ..heheh

nisam ja tvoj secer.... Razz
i nosi mi taj rostilj...necu da se predomislim..... Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 18869
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
hajrudin_m

hajrudin_m


Male Broj komentara : 22
Age : 32
Registration date : 2009-02-02

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 EmptyWed Feb 04, 2009 11:29 pm

hahaha...nisam ja naglasio da si MOj secer al bas ti hvala..znam da mislis na mene bar u negativnom smislu....hahahha lol! lol!
Na vrh Go down
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 EmptyWed Feb 04, 2009 11:31 pm

hahahahah...zeznu te Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 EmptyWed Feb 04, 2009 11:50 pm

hajrudin_m (citat):
hahaha...nisam ja naglasio da si MOj secer al bas ti hvala..znam da mislis na mene bar u negativnom smislu....hahahha lol! lol!
nije me zeznuo miko, nego me nazvao secerom....i ja mu kazem da nisam NJEGOV secer, nek me ne zove tako.... Razz Razz
i sad je dosta vishe..... Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 537849 Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 626337
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 EmptyWed Feb 04, 2009 11:51 pm

alooo...i ja sam odmin...mogu da pricam Razz
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
hajrudin_m

hajrudin_m


Male Broj komentara : 22
Age : 32
Registration date : 2009-02-02

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 EmptyWed Feb 04, 2009 11:53 pm

a shto ti stavljas owaj smajli admin power??fkt ne kapiram al et...hehe...seceruuuuuuuu peace peace peace
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 EmptyWed Feb 04, 2009 11:55 pm

zato sto sam administrator(admin) foruma......i imam moc(power) Razz
kupi kontalicu, kod kineza jeftino.....

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 537849
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
hajrudin_m

hajrudin_m


Male Broj komentara : 22
Age : 32
Registration date : 2009-02-02

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 EmptyWed Feb 04, 2009 11:57 pm

ne kupujem falss..haha..a administaror..haha..ja zaboravioo a kak to da administratori chataju s nizom klasom...hehehe..okk..al tii da chatas sa mnom..ja sam clan owdje..hihihihi
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 EmptyThu Feb 05, 2009 12:09 am

nema ovdje klasa....svi mogu sa svakim da pricaju...
necu valjda svakoga da postavim za admina pa da tek onda s njim pricam.....
a sad je stvarno dosta...samo mi of topisete na forumu......
imate chatbox ako vam se chata.... Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 626337
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 EmptyThu Feb 05, 2009 12:10 am

ili msn....al je ovdje zanimljivije Razz
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
hajrudin_m

hajrudin_m


Male Broj komentara : 22
Age : 32
Registration date : 2009-02-02

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 EmptyThu Feb 05, 2009 12:11 am

al ipak ja hocu samo s tobom i ni s kim wishe..heh... Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 269684
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 EmptyThu Feb 05, 2009 12:34 am

ej banovacu vas sve..... Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 537849 Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 626337
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
hajrudin_m

hajrudin_m


Male Broj komentara : 22
Age : 32
Registration date : 2009-02-02

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 EmptyThu Feb 05, 2009 12:37 am

ma banuj ti mene al opet si mi blizuu..heh.. cheers cheers cheers
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 EmptyThu Feb 05, 2009 12:38 am

okk....
al stvarno dosta...nemojte vise of topic......naljutices me i stvarno cu da te bannujem Evil or Very Mad
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
hajrudin_m

hajrudin_m


Male Broj komentara : 22
Age : 32
Registration date : 2009-02-02

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 EmptyThu Feb 05, 2009 12:41 am

hehhe..oki..ljuto moje..heh Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 175812
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 EmptyThu Feb 05, 2009 12:42 am

a neces vise ni da hoces...zatvaram temu..... Razz
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 EmptyThu Feb 05, 2009 10:01 pm

alooo i ja sam neki admincic ovdje....aaaaa pa deeee pomirite se, zery jel te prosla ta hujica???? Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 952416
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 EmptyFri Feb 06, 2009 12:49 am

a kako ti mozes pisati...pa tema je zatvorena......
jooj...mora da sam nesto zeznula..... scratch
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa_Nk
Admin
Admin
MiLeNa_Nk


Female Broj komentara : 764
Age : 33
Mjesto : Nikšić
Registration date : 2008-06-15

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 EmptyFri Feb 06, 2009 2:52 am

mozemo....mi smo admini Razz
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com/
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 EmptyFri Feb 06, 2009 4:35 am

al nije amina admin...to se cudim, kako ona moze......
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
beckham_girl
lud/a za Arminom
lud/a za Arminom
beckham_girl


Female Broj komentara : 451
Age : 32
Mjesto : NEGDJE NA ZEMLJI, CINI MI SE..??
Registration date : 2008-06-17

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 EmptyFri Feb 06, 2009 4:37 pm

pa jesam, pise mi da ispod mozete moderirati ovaj forum, ili to uvijek pise??? scratch
Na vrh Go down
*-Zerina-*
Admin
Admin
*-Zerina-*


Female Broj komentara : 921
Age : 32
Mjesto : tamo VISOKO za brda ona......:)
Registration date : 2008-06-15

Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 EmptyFri Feb 06, 2009 8:00 pm

ne pise uvijek...ti si moderator zato mozes pisati...al nemojte vise...zatvorila sam temu...... lol!
Na vrh Go down
https://armin-muzaferija.aforumfree.com
Sponsored content





Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....   Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf..... - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
Adnan Babajic- pobjednik prve sezone Operacije Trijumf.....
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Armin Muzaferija.....za fanove :: ostale zvijezde :: novosti o poznatima-
Idi na: